Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Opravdu působivý film, nádherné záběry starého městečka, citlivé období dětství, něco co v člověku vyvolá nostalgii. Film není přehnaně ukecaný a uřvaný jako jiné podobné dětské filmy. Rozhodně doporučuji.(17.11.2015)

Malebná dedinka, školské letá, prísny otec, outsiderstvo, ktoré bolí a núti utekať inam. Švantnerovsky nostalgické, toto ale nie je život bez konca, toto je život na počiatku..a všetko, čo si v ňom so sebou kotúľame pred sebou.(25.7.2010)

Pohodově a líně plynoucí poetický příběh. A ani ne moc ukvičenej, jak slovenský filmy uměj bejt. Plusový body za exteriéry Mikulova, kde já to mám rád.(11.4.2016)

Pekný rodinný film, ktorému pridáva na sympatickosti vzťah ku koňovi. Chlapec chce pomôcť staršiemu kamarátovi a tak sa ujme jeho práce. Perfektné pohľady na staré mesto a jeho v tej dobe prázdne ulice.(25.11.2015)