Minotaur

Eddie Hamilton

Kostýmy:

Suzie Harman
  • joehot

Vizuálně velice povedené dílko, ovšem tím končí klady. (ne)Herci jsou otřesní, scénář jak od dítěte školou povinného, jež si rádo četlo ve starých řeckých bajích a pověstech.(21.9.2009)

• Beckett51

Tolik zemí na tom spolupracovalo a jak to dopadlo :-( 25%(23.2.2010)

• balba

Začátek filmu vypadal velice slibně , ale pak se to zvrhlo v něco nudného a trapného.Děsně mi tam vadila uřvaná ženská.(18.10.2006)

Rozpočet $7miliónovTržby USA $-Tržby Celosvetovo $735,005║ Veru začalo to v celku dobre, pútavo po vizuálnej stránke, réžia na dobrej úrovni ale časom sa to premenilo na nezáživnú béčkovú báchorku, tápajúcu vo svojich nedostatkoch, čakal som od toho určite viac, než v konečnom dôsledku z toho bolo. /20%/(14.1.2007)

• misterz

Nezáživné a mdlé. Kulisy a kostýmy mi pripomínali Star Trek a nie historický film. Hviezdičku dávam Tomovi Hardymu za pozerateľný výkon a tej oblude, tá bola zvládnutá pomerne slušne. Ostatné sa do hodiny po filme rozplynulo v prachu filmových zbytočností.(4.3.2013)

• - Natáčení probíhalo v Lucemburku. (Terva)