The Big Empty

Drama / Fantasy / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2005, 20 min

Taková citlivá konverzačko o jedné prázdnotě.(13.12.2007)

Najskôr to vyzeralo ako pekná blbosť, no keď sa nad tým človek trochu zamyslí, môže tam uvidieť celý zmysel nášho života. No podľa môjho názor to mohlo byť prezentované aj trochu inou cestou.(7.1.2011)

Asi by som nemal písať komentáre v stave nekritického nadšenia, ale kašlem na to. Tento film, tak veľmi podobný Gondryho snovej atmosfére, fantázii, je všetkým, čo vo filme milujem.(4.9.2008)

Absurdní podobenství o člověku, o životě a o lásce. Na začátku působí poměrně nevkusně a i díky tomu si divák na konci uvědomí, jak je dnešní doba opravdu v jistém smyslu zkažená, když je prostou krásu některých skutečností třeba dokazovat a znovu odhalovat. Ale teď konec poezie, raději si to pusťte.(17.3.2014)

Skvělé! Dost neotřelý nápad, spousta hvězd v různých cameech, dobrá kamera... tenhle režisér odvedl kus práce! 80%(25.4.2012)

Kiežby ten koniec bol lepšie podaný :)(9.10.2012)

Nikdy jsem nic podobnýho neviděla, hodně zvláštní krátkometrážní film :) ale příjemný a milý. Nepřijde mi ani zábavný, spíš tak nějak poeticky fantastický. Selma Blair je krásně nevinně roztomilá a Hugh Laurie byl fajn překvapení :)(30.12.2010)

Hmmm... tak tohle bylo... zajímavé. Těžko se mi hledají slova, jak tuto záležitost popsat. V případě tohoto krátkého filmu se třeba podívat se trošičku pod povrch:) Kdybych přece jen měl jedno adjektivum použít, řekl bych, že to bylo tak nějak zvrhle milé.(12.4.2012)

Naprosto famózní krátkometrážní film. Je v něm úplně všechno - pěkná zápletka, drama, napětí, tracha humoru i akce. Navíc je zde pomalu více hvězd než v nějakém klasickém filmu. Prostě nádhera. Tento film se mi nikdy neomrzí(9.1.2011)

• Spielbergo

Nápad dobrý, ale nějak mě minula pointa..(8.9.2010)

Na poéziu pretavenú v cukríkový vizuál som ešte nedospel, žial asi ani nedospejem, i tak zaujímavý nápad(22.2.2010)

Super film. Dlouho jsem neviděl něco tolik poetického:) Ať žijí lavstory!!!(18.7.2008)

No me to neprislo nejak vtipny ani smesny .. psis takovy smutny a jako by se v tom skryvala nejaka duchaplna zprava, kterou sem jeste nerozlustil :D Vyborny song na konci "This Mortal Coil - Song to the Siren" Prijemny pribeh(28.9.2010)