Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Josh Mallon (Bing Crosby) pochází z bohaté rodiny a je svým otcem a přítelkyní stále nucen, aby konečně dospěl, oženil se a převzal rodinnou firmu. Joshovi ale spořádaný a předem nalinkovaný život nic neříká, a tak se svým nejlepším kamarádem Acem (Bob Hope) bez vědomí rodiny jednoho dne nasedne na loď do Singapuru, kde chce bez otcova vlivu a peněz poznat život běžných lidí. S Acem se zařeknou, že do svého života nenechají proniknout žádnou ženu, ale už nedlouho po příjezdu poznávají krásnou Mimu (Dorothy Lamour), do které se oba zamilují. (StarsFan)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Bing Crosby a Bob Hope zase na úniku ze Spojených států, tentokrát v rolích milionářského syna (Bing), který nechce převzít rodinný podnik, a jeho nejlepšího přítele (Bob), který má hlavu plnou šílených stupidních nápadů. A asi je šílené i mé hodnocení, ale já se prostě od první do poslední minuty bavila. Smála jsem se při písni Captain Custer, smála jsem se soupeření obou hrdinů o jednu ženu, smála jsem se při Bingově výstupu na indiánské slavnosti se záclonou kolem pasu. Asi deset minut po posledním za záverečných titulků jsem nasedla do auta, odjela na letiště a dočasně republiku opustila, přesto mi ještě několik dnů některé scény doznívaly v hlavě a já si jen nadávala, proč jsem mě nenapadlo přibalit si ho s sebou. Ne, Road to Singapore asi není dokonalé a vsadila bych svou kolekci CéDéček s Bingem Crosbym na to, že většina dnešních diváků (a možná i vy) od toho odejde s pocitem starého filmu, který mohl zůstat zapomenut. Jenže mě stačí slyšet jedinou melodii a znovu do toho euforického pocitu spadnu. ♫ ...Oh sir on the QT. I'm private Tutti Frutti...()

Reklama

Zajímavosti (4)

  • Původně měli hlavní postavy hrát Fred MacMurray a George Burns, oba ale filmovou nabídku odmítli. Producent filmu se tedy rozhodl svěřit role Bobu Hopeovi a Bingu Crosbymu, které už dříve viděl společně šaškovat a kteří spolu dobře vycházeli. (StarsFan)
  • První ze sedmi dílů série "Road to", ve kterém vystupuje Bob Hope a Bing Crosby. (StarsFan)
  • Film bol natočený v Botanickej záhrade mesta Los Angeles. (adamulefa)

Reklama

Reklama