Andrea1717

Film o sne byť slávnym hudobníkom a tŕnistej ceste za týmto snom, skutočnými hodnotami ako je priateľstvo a láska. Hudobne je film síce trošku priemer, čakala som niečo výnimočnejšie na Salmanov film ale vcelku pekné. ()

Ramanam

Arjun (Ajay Devgan) propadl naplno hudbě již od svého dětství, které prožil v Indii. Má v hlavě jen jeden sen, kterému je schopen obětovat cokoliv co mu stojí v cestě. Ať je to láska, přátelství, svědomí... Tím snem je stát se slavným muzikantem a podmanit si svět. Jeho rodina je však ostře proti tomu. Vše se obrátí, když jeho otec zemře a strýc ho sebou vezme do Londýna. Ihned po příletu chlapec uteče a od této doby se začíná psát nová kapitola jeho života. Po dlouhých a trnitých letech se mu podaří získat spoluhráče. Dokonce se i zamiluje do Priyi (Asin Thottumkal), která posléze v jeho kapele působí jako tanečnice. Jelikož bere i lásku jako překážku pro svoji kariéru, tak city tají a naoko je k ní chladný. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat a Arjunovi se vše daří tak, jak si předsevzal. Ovšem jen do okamžiku, než ho pod falešnou záminkou vyláká zpět do Indie jeho dobrosrdečný přítel z dětství - Mannu. Ten narozdíl od Arjuna není vůbec ctižádostivý, naopak. Žije bezstarostným životem sukničkáře a filuty. Arjun mu nabídne místo ve své kapele, což se brzy ukáže pro osudy všech zúčastněných jako klíčový okamžik. Mannu má velké hudební cítění a nadání. Vše mu jde samo od sebe, kdežto Arjun má každou notu vydřenou. Když se navíc Mannu začne dvořit Priye, tak v Arjunovi již přeteče pohár kariérního i emocionálního ega a vymyslí plán, jak se Mannua zbavit..... Nosný příběh sám o sobě se mi líbil, ale zpracování se již naplno topilo v mnoha nezáživných pasážích, které natvrdo gradovaly v úplnou nudu a šeď. Postava Mannua mi takřka po celou dobu lezla na nervy. Drogová linka působila značně nepřesvědčivě a naivně. Arjun mi byl tak o mnoho bližší, i když rozhodně žádný svatoušek nebyl. Byly i chvíle, kdy jsem mu fandil a chápal jeho vnitřní tíseň a touhy. Samozřejmě s jeho počínáním souhlasit vůbec nemohu. Tam chlapec hodně přestřelil. Asin T. na mě stále působí nevýrazným dojmem, jinak s ní žádný problém nemám. Příjemné hudby zde bylo vskutku požehnaně a užil jsem si ji. Dobrý nadprůměr. Hodnocení bylo v tomto případě za jednoznačné tři hvězdy. Bohužel ani moji herečtí oblíbenci a množství písní nedokázalo převážit hluché a ve tmě tápající vypravování k lepšímu prožitku. ()