Ahoj, jsem Jonna a jsem závislá na sexu. Nejdřív bych ale chtěla jenom poslouchat... V českém rybníčku prakticky neznámý finský filmek, jehož hrdinkou je pro mě celkem nesympatická blonďatá mrška, která sere na rodinu a píchá s ču*ákama čím dál mdlejšího rozumu a horšího charakteru. Ač obsahem trochu suchoprdský (přeloženo do chlapštiny -> žádná pořádná skandinávská labia v něm neuvidíte, sorry), s krapet mizernými dialogy (nejen tý blondýny) a končící tak nějak do ztracena, LEVOTTOMAT 3 spíše doporučuji, neboť má takové severské kouzlo. Aktuálně (01/2009) je ještě pořád v trafikách. Holt takový malý manifest všech podvedených moulů, erhm, dobráků... 70%.(3.1.2009)

Levottomat 2 som nevidel, namiesto toho som sa dostal po jednicke rovno k trojke. Minna Virtanen sa ukazal ako schopny reziser, ktory rozhodne vie filmovat. Hlavnou hviezdou je mlada sympatacka Jonna, ktora vyhladava obcasne sexualne dobrodruzstva, hoci sama ma poriadnu pracu, slusny prijem a poriadnu rodinu. Sexom sa tu rozhodne nesetri : suka sa v kancelarii, na podlahe, na lodi ......Koniec nebol najhorsi, a hlavna sexica je pohladna. 69 %(26.11.2013)

Nejdřív jsem si říkala: blbost, kravina, nuda. Furt jen š..á s cizíma chlapama, děj veskrze žádnej. Nakonec se upne na mladíčka, namachrovanýho blbce, kterej si užívá pocitu, že ji může kdykoli napráskat. Ale později se mi to rozleželo v hlavě, a teď bych řekla, že to není vůbec špatnej námět. Tohlecto se rozhodně může stát a taky se to děje, není pravda, že jen ženský odmítaj sex, a že jen chlapi maj milenky, a náhodnej sex má taky svý určitý kouzlo, takže proč ne film na tohle téma? A jako bonus super hudba.(21.7.2012)

• Subjektiv

Vyspala jsem se se svým zeťem. Masturbuji patnáctkrát denně, hlavně v práci. Líbí si mi přítel mé nejlepší kamarádky, já jemu taky. Chci zbičovat, ale manželovi se to nelíbí... Modelové situace pro sexuální poradnu různých deníků a magazínů. Čtenáři (případně fiktivní čtenáři, jak mě informoval jeden publicista) se svěřují se svými problémy, někdy se diskutuje, někdy se dostává odborné pomoci. Jonna z Láska je Láska je v podobné situaci - potřebuje souložit každou chvíli, v manželství to nestačí. Tak svého manžela podvádí, ač ho děsně miluje. Nemůže si pomoci. +++++ S těmi modelovými situacemi jsem nezačal náhodou, Jonnin problém je totiž učebnicový a s přehledností učebnice se nám podává. Je tu jediný rozdíl - v učebnicovém příkladu by Jonně nebyla strčena sexuoložka-terapeutka jako cesta z krize hned na začátku a tato osoba by zřejmě méně dala na východní nauky. Jinak tu ale máme naučené schema: 1/ No, trochu jsem si ultíla, 2/ No, tak jsem si ulítla víckrát, 3/ Můžu kdykoliv přestat, 4/ Narušuje to můj vztah, 5/ Narušuje to moji roli matky, 6/ Narušuje to výkon mého povolání, 7/ Profláklo se to, 8/ Léčba. +++++ Sdělení: "Svrbí-li vás v mezinoží tak, že přečasto nevěrníte, ač vlastně partnera milujete, volejte specialistu." Raději bych si to přečetl v té učebnici.(8.9.2014)

No tak zas taková romantika to nebyla..spíš instruktážní video pro nepoučitelné muže, kteří jsou na blondýnky a domnívají se, že budou-li mít doma sexy odbarvenou Barbie a nebudou mít čas ji třikrát denně omlet ( z toho minimálně jednou někde na veřejných záchodcích), bude jim doma stále přítulnou a věrnou manželkou. Zdejší Finka to rozjela opravdu ve velkém, klidně i zapomněla ve školce svoje dvě rozkošná bloňďatá Fiňátka, když ji začalo tikat v podbřišku, a obtahla kde koho. Jednoho si dokonce nechala na delší poměr, až už nakonec z těch všech hormonů nasekala takových bezpečnostních chyb, že ji na to starej Ukulelen přišel. Naštěstí to svedla na "závislost na sexu", což je vlastně nemoc a ona v podstatě tedy chudák, takže Ukulelen ji odpustil, poslal na léčení mezi podobné děvky a obšourníky, kteří si v terapeutické skupině kolem bazénku budou vykládat svá traumata, a jede se zase dál. Nevím nevím, jaké poučení z toho tedy plyne..(2.11.2011)