Nejdřív jsem si říkala: blbost, kravina, nuda. Furt jen š..á s cizíma chlapama, děj veskrze žádnej. Nakonec se upne na mladíčka, namachrovanýho blbce, kterej si užívá pocitu, že ji může kdykoli napráskat. Ale později se mi to rozleželo v hlavě, a teď bych řekla, že to není vůbec špatnej námět. Tohlecto se rozhodně může stát a taky se to děje, není pravda, že jen ženský odmítaj sex, a že jen chlapi maj milenky, a náhodnej sex má taky svý určitý kouzlo, takže proč ne film na tohle téma? A jako bonus super hudba.(21.7.2012)

Nymfomanie (korektněji tedy závislost na sexu) se zřejmě stala ve Finsku natolik závažným společenským problémem, že o ní natočili film s předvídatelně výchovným vyústěním. Nic to však nemění na tom, že tím nejpozitivnějším na Finsku pro mě stále zůstává režisér Aki Kaurismäki a půvabná krasobruslařka Kiira Korpiová.(30.1.2009)

• Endyis

Bylo tam filmařsky hodně potenciálu, líbila se mi kamera a hudba, ale pár věcí mě tam nesedělo a občas to naráželo na tuctovost. 50%, 2,5*. Z produkce Skandinávie jsem zvyklý na jiné lahůdky. Ovšem v kontextu filmů, co jdou k nám do televize, či jsou servirovány lidem v multikinech to je možná i nadprůměr.(31.1.2012)

Levottomat 2 som nevidel, namiesto toho som sa dostal po jednicke rovno k trojke. Minna Virtanen sa ukazal ako schopny reziser, ktory rozhodne vie filmovat. Hlavnou hviezdou je mlada sympatacka Jonna, ktora vyhladava obcasne sexualne dobrodruzstva, hoci sama ma poriadnu pracu, slusny prijem a poriadnu rodinu. Sexom sa tu rozhodne nesetri : suka sa v kancelarii, na podlahe, na lodi ......Koniec nebol najhorsi, a hlavna sexica je pohladna. 69 %(26.11.2013)

No tak zas taková romantika to nebyla..spíš instruktážní video pro nepoučitelné muže, kteří jsou na blondýnky a domnívají se, že budou-li mít doma sexy odbarvenou Barbie a nebudou mít čas ji třikrát denně omlet ( z toho minimálně jednou někde na veřejných záchodcích), bude jim doma stále přítulnou a věrnou manželkou. Zdejší Finka to rozjela opravdu ve velkém, klidně i zapomněla ve školce svoje dvě rozkošná bloňďatá Fiňátka, když ji začalo tikat v podbřišku, a obtahla kde koho. Jednoho si dokonce nechala na delší poměr, až už nakonec z těch všech hormonů nasekala takových bezpečnostních chyb, že ji na to starej Ukulelen přišel. Naštěstí to svedla na "závislost na sexu", což je vlastně nemoc a ona v podstatě tedy chudák, takže Ukulelen ji odpustil, poslal na léčení mezi podobné děvky a obšourníky, kteří si v terapeutické skupině kolem bazénku budou vykládat svá traumata, a jede se zase dál. Nevím nevím, jaké poučení z toho tedy plyne..(2.11.2011)