poster

Láska je láska

 • Finsko

  Levottomat 3

 • Finsko

  Levottomat 3 - kun mikään ei riitä

  (Finsko)
 • anglický

  Addiction – When Nothing Is Enough

Drama / Romantický / Erotický

Finsko, 2004, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Subjektiv
  *

  Vyspala jsem se se svým zeťem. Masturbuji patnáctkrát denně, hlavně v práci. Líbí si mi přítel mé nejlepší kamarádky, já jemu taky. Chci zbičovat, ale manželovi se to nelíbí... Modelové situace pro sexuální poradnu různých deníků a magazínů. Čtenáři (případně fiktivní čtenáři, jak mě informoval jeden publicista) se svěřují se svými problémy, někdy se diskutuje, někdy se dostává odborné pomoci. Jonna z Láska je Láska je v podobné situaci - potřebuje souložit každou chvíli, v manželství to nestačí. Tak svého manžela podvádí, ač ho děsně miluje. Nemůže si pomoci. +++++ S těmi modelovými situacemi jsem nezačal náhodou, Jonnin problém je totiž učebnicový a s přehledností učebnice se nám podává. Je tu jediný rozdíl - v učebnicovém příkladu by Jonně nebyla strčena sexuoložka-terapeutka jako cesta z krize hned na začátku a tato osoba by zřejmě méně dala na východní nauky. Jinak tu ale máme naučené schema: 1/ No, trochu jsem si ultíla, 2/ No, tak jsem si ulítla víckrát, 3/ Můžu kdykoliv přestat, 4/ Narušuje to můj vztah, 5/ Narušuje to moji roli matky, 6/ Narušuje to výkon mého povolání, 7/ Profláklo se to, 8/ Léčba. +++++ Sdělení: "Svrbí-li vás v mezinoží tak, že přečasto nevěrníte, ač vlastně partnera milujete, volejte specialistu." Raději bych si to přečetl v té učebnici.(8.9.2014)

 • Ještěřák
  ***

  Ahoj, jsem Jonna a jsem závislá na sexu. Nejdřív bych ale chtěla jenom poslouchat... V českém rybníčku prakticky neznámý finský filmek, jehož hrdinkou je pro mě celkem nesympatická blonďatá mrška, která sere na rodinu a píchá s ču*ákama čím dál mdlejšího rozumu a horšího charakteru. Ač obsahem trochu suchoprdský (přeloženo do chlapštiny -> žádná pořádná skandinávská labia v něm neuvidíte, sorry), s krapet mizernými dialogy (nejen tý blondýny) a končící tak nějak do ztracena, LEVOTTOMAT 3 spíše doporučuji, neboť má takové severské kouzlo. Aktuálně (01/2009) je ještě pořád v trafikách. Holt takový malý manifest všech podvedených moulů, erhm, dobráků... 70%.(3.1.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Mám velké pochopení pro blonďaté krásky, které si náhodným sexem kompenzují své utrpení - tedy, že jsou příliš bohaté, mají skvělé manžely, zdravé děti a naplňující práci. To rozhodně neznamená, že by mne svrbění mezi hrdinčinýma nohama nějak zvlášť bavilo, protože ona je vlastně spíš nemocná, než nevěrná. Trochu jsem sice doufal, že nadržená paní pozvedne snímek alespoň k průměru při svých postelových dobrodružstvích, avšak ani tam jsem nezahlédl nic, čím bych mohl večer zamachrovat.(30.10.2012)

 • dormouse
  ****

  Celkem seriozně natočený film o problematice závislosti na sexu. Jde li o muže, označujeme jej za proutníka a zvyšuje to jeho image (mezi jednoduše uvažujícími lidmi) Jde li o ženu, označujeme ji za nymfomanku nebo štětku a její image to snižuje (z nepochopitelných důvodů). Ale co když jde o člověka, který by dal přednost monogamii, závislost na sexu jej zužuje a znemožňuje mu žít normální rodinný život? Rozhodně jsem se s podobným filmem, řešícím podobnou tematiku, dosud nesetkala. Zajímalo by mne, zda se dá tato závislost léčit, podobně jako jakákoli jiná závislost.(1.10.2009)

 • Endyis
  **

  Bylo tam filmařsky hodně potenciálu, líbila se mi kamera a hudba, ale pár věcí mě tam nesedělo a občas to naráželo na tuctovost. 50%, 2,5*. Z produkce Skandinávie jsem zvyklý na jiné lahůdky. Ovšem v kontextu filmů, co jdou k nám do televize, či jsou servirovány lidem v multikinech to je možná i nadprůměr.(31.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace