poster

Pan Včelka

 • USA

  Bee Movie

 • Slovensko

  Pán Včielka

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MarekT
  ****

  Svůj postoj k novým animovaným filmům jsem již na několika místech zveřejnil. Ovšem sem tam se na nějaký filmeček podívám a například v tomto případě to ani nebylo na škodu. Děj není nijak originální, zato je svižný a oddechový. Překvapil mě celkem častý výskyt dobrých vtipů, též si myslím, že není na škodu se podívat na film v českém znění, Petru Rychlému jsem schopen ty Natočta a Ordinace odpustit. Stejně tak jsem schopen odpustit občasné zaměření se tvůrců v některých scénách spíše na děti. A budete se divit, ale i já puritán musím uznat, že v tomto případě nebyla zmodernizovaná klasika (např. Sugar, Sugar) vůbec špatná. Sice slabší, ale i tak čtyři hvězdy, celkem překvapení.(1.3.2009)

 • KajusaK
  ****

  Nadprůměrná, krásná, animovaná pohádka s naprosto jiným tématem. Pilně pracující včelky, které se vcelku neúmyslně zapletou s lidmi..Boj o med..Perfektní vtípky, i když především zezačátku filmu.Druhá polovina od soudního jednání už šla do kopru a k vyvýšení došlo až u zpětné nápravy. 4* , za 80% skvělý film, zbylých 20 bylo natahovaných a nudných,ale nevadí,ztráta času to nebyla :)(4.4.2013)

 • tomeš
  *****

  Takovou medovou jízdu New York jestě nezažil. Jednoznačně jeden z nejlepších animáků poslední doby, hlavně díky námětu, který nabízí mnoho příležitostí k humorným situacím, jež autoři bohatě využívají. Navrch jde o geniální sociální sondu do moderní doby, pro jejíž ocenění je ale třeba znalost amerických reálií a originálního znění, jehož téměř britská ironie a zlehčovaný americký patos vykouzlí (spolu s výbornými hlasy, poctivou hudbou a s poměrně zdařilou animací) skvělou zábavu na nedělní odpoledne. Nezapomenutelné scény jsou Larry King, přistání jumba, Italian Vogue, Ray Liotta, atd atd. Nominaci na Zlatý Globus si Bee Movie zasloužil.(2.1.2011)

 • Her0.89
  *****

  Tak toto mě velice mile překvapilo. Nemělo to sice žádný našlapaný příběh, ale ty ty hlášky..... U žádného animáče jsem se takhle s chutí nezasmál. Sice jsem se neválel smíchy, ale jak jsem už řekl, film mě bavil. Nejmenší tento humor asi neocení, protože je určený spíše pro starší ( ti co znají Stinga :-) ), ale i tak se to bude určitě líbit. Co dodat, prostě BLACK AND YELLOW.(13.3.2008)

 • Vědma
  **

  Sem tam se vtípek poved a vzhledem k tomu, že Nova měla včelí nedělní odpoledne a předchozí Cena medu (starší český film, totálně zprasený) byla ještě větší nuda, i když jsem to naštěstí neviděla celé, tak tohle ještě šlo. Ale v rámci animáků horší průměr. Malé děti by to mohlo dost poznamenat, kdyby tomu snad věřily. :-)(7.2.2011)

 • - Jerry Seinfeld natočil dva filmové trailery, kde se snažil Pana včelku udělat jako hraný film. Když ten katastrofální výsledek vidět Steven Spielberg, zeptal se ho: "Proč to prostě neuděláš kreslené?" (HappySmile)

 • - Do některých kin byl film poslán pod falešným názvem "Flower" (Květina), jinde zase jako "Jocks" (Žrádlo). (HappySmile)

 • - Ve scéně, kdy Barry stíhá auto, jedoucí na včelí farmu, má co dělat, aby vůz dohonil. Když však poté letí letadlem, jeho přátelé z úlu jej bez problémů stíhají. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace