poster

Beethoven 3

 • USA

  Beethoven's 3rd

 • Slovensko

  Beethoven 3

 • Slovensko

  Beethoven a zlodeji

Rodinný / Komedie

USA, 2000, 99 min

Režie:

David M. Evans

Kamera:

John Aronson

Hudba:

Philip Giffin

Producenti:

David Bixler

Střih:

Harry Keramidas

Scénografie:

Chester Kaczenski

Kostýmy:

Bonnie Stauch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spikey1
  odpad!

  příjde mi že Beethoven je stejný princip filmů jako je Willie, vezměte cosi co vypadá zvláštně a lidé to mají rádi(kosatku, bernardýna, opičáka) vymyslete pár trapných vtípků a máte tu film o psu s rybářským kloboučekm?! ach jo... filmaři nikdy nebyli hlouběji(ok Herkules 3D mě donutil přeměřovat všechno jinak)(30.6.2010)

 • Asia_Power
  ***

  A tady začala má oblíbená psí série jít ke dnu, nicméně trojka ještě i přes tunu infantilního humoru dokáže v něčem pobavit viz ty dva kokoti co celou dobu otravují rodinku no a samo sebou Beethoven. Jelikož jsem jako malá rákoska toho psa žrala (ne k obědu, myslím film) tak dám ze své nekončící milosti a dobroty tři hvězdičky, které si to zaslouží asi tolik jako nymfomanka impotenta ale tak co. Hafiky haf(28.9.2016)

 • Le_Chuck
  *

  Čokel ťahajúci za sebou trojmetrovú slinu, ktorou nám špiní európske chodníky a očúrava európske kríky. Psík je stále zlatý, huňatý a tým to končí. Malý 5-ročný Jojo sa stále baví, tatkovci spia a ja neveriacky kývem hlavou. A je nedeľa poobede a titulky prespal už aj malý Jojo. Na pokračovanie, môže pomyslieť iba blázon.(10.6.2006)

 • Superpero
  **

  Jo jasně je to megapíčovina, ale pochopte já byl nemocnej u babči a měl jsem na výběr mezi timhle kentusem a nebo smrtící nabídkou televize Prima a jejích Německých skvostů (promiňte chtěl jsem říci sraček). A myslim že tam hrál ten týpek z Policajta z Beverly Hills (hlouběji se mu už asi klesnout nepodaří)(28.12.2005)

 • Campbell
  ***

  No mě osobně třetí dobrodružství tohohle psiska zas tak špatný nepřišlo, jasně je to sentimentální, trošku trapný a dost špatný. Ale zase tak hrozné mi to nepřišlo a to z jedné věci a to že se ve filmu neustále něco děje, což by byla třeba u čtvrtého dílu vzácnost(neuvěřitelná nuda). A pes je zase fajn.(24.11.2010)

 • - Beethoven je uvázaný za zpětné zrcátko karavanu, a když se splaší a utíká, tak je velmi zřetelně vidět jak ho utrhl. V dalším záběru je v pozadí vidět karavan opět se zrcátkem. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace