Beethoven 3

Scénografie:

Chester Kaczenski

Kostýmy:

Bonnie Stauch

A tady začala má oblíbená psí série jít ke dnu, nicméně trojka ještě i přes tunu infantilního humoru dokáže v něčem pobavit viz ty dva kokoti co celou dobu otravují rodinku no a samo sebou Beethoven. Jelikož jsem jako malá rákoska toho psa žrala (ne k obědu, myslím film) tak dám ze své nekončící milosti a dobroty tři hvězdičky, které si to zaslouží asi tolik jako nymfomanka impotenta ale tak co. Hafiky haf(28.9.2016)

No mě osobně třetí dobrodružství tohohle psiska zas tak špatný nepřišlo, jasně je to sentimentální, trošku trapný a dost špatný. Ale zase tak hrozné mi to nepřišlo a to z jedné věci a to že se ve filmu neustále něco děje, což by byla třeba u čtvrtého dílu vzácnost(neuvěřitelná nuda). A pes je zase fajn.(24.11.2010)

• spikey1

příjde mi že Beethoven je stejný princip filmů jako je Willie, vezměte cosi co vypadá zvláštně a lidé to mají rádi(kosatku, bernardýna, opičáka) vymyslete pár trapných vtípků a máte tu film o psu s rybářským kloboučekm?! ach jo... filmaři nikdy nebyli hlouběji(ok Herkules 3D mě donutil přeměřovat všechno jinak)(30.6.2010)

• Le_Chuck

Čokel ťahajúci za sebou trojmetrovú slinu, ktorou nám špiní európske chodníky a očúrava európske kríky. Psík je stále zlatý, huňatý a tým to končí. Malý 5-ročný Jojo sa stále baví, tatkovci spia a ja neveriacky kývem hlavou. A je nedeľa poobede a titulky prespal už aj malý Jojo. Na pokračovanie, môže pomyslieť iba blázon.(10.6.2006)

• sinp

Opravdu krok vedle.... Tenhle od začátku s jasným důvodem stvořený paskvil bych ohodnotil jako jeden z nejhorších filmů všech dob. Herci se vyměnili, ale na úkor i nejmenší možné kvality a Reinhold u mně klesl na dno stoky. Ten totiž tuhle blamáž pohřbívá svým vzezřením idiota, žel není sám, protože scénář je asi to nejhoší, co lze na poli rodinných filmů vytvořit. Další důvod nejnižšího hodnocení je naprostá nuda a záporáci na úrovni chovanců ústavu a otravného psa a režii vhodnou tak do televize filmu a .... a ... To snad na odpad stačí, ne?(30.9.2005)

• - Beethoven je uvázaný za zpětné zrcátko karavanu, a když se splaší a utíká, tak je velmi zřetelně vidět jak ho utrhl. V dalším záběru je v pozadí vidět karavan opět se zrcátkem. (Rodriguez)