poster

Beethoven 4

 • USA

  Beethoven's 4th

 • Slovensko

  Beethoven 4

 • Slovensko

  Beethoven a Michelangelo

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • uprchlice
  ****

  Nejpovedenější díl po druhým dílu. baví mě jak si nechtěně dvě rodiny vymění psy, aniž by o tom věděli. Je to fakt zábava to sledovat a všechny ty momenty hlavně u těch, co unesli Beethovena. Nejvíc se mi ale líbí jak ten otec učí Beethovena, který neni Beethoven, hrabat se v popelnici a jíst odpadky. Bohužel nic se ale nevyrovná rodině Newtonových v prvním a druhým díle.(4.8.2012)

 • juta
  ***

  Ano je to jen prodlužování stále toho samého. Beethoven měl mít pouze dva díly, které by bohatě stačily, jenže někdo si řekl, že se musí natočit dalších X dílů, aby se na tom vydělalo pár doláčů, i když to bude stát za prd. Ono to zase není úplně příšerný, jenže se na to stačí podívat pouze jednou a máte na několik let vystaráno. Je to spíše pro ty děti a rodiče u toho můžou v klidu usnout. Horší průměr.(13.7.2013)

 • Dudek
  odpad!

  Měli by zastřelit toho, kdo se rozhodl pro pokračování(2.6.2005)

 • sinp
  odpad!

  Velmi, ale opravdu velmi smutné. Nechme stranou Reinholda a ostatní tragédy, co se rozhodli tomuhle upsat, ale sprosté využití (kdysi oblíbeného) bernardýna je ze strany tvůrců bezmála hyenismus. Projdeme si to: Nenávist po trojce opadla, ale jinak je to stále stejně strašné. Záměna tu už byla stokrát a stokrát lépe zvládnutá. Špatně je všechno, a proto radím dát ruce pryč.(30.9.2005)

 • Asia_Power
  **

  A je to tady, od tohoto dílu, začala být má oblíbená psí série lehce debilní. Teda ona už trojka byla na hraně, ale pořád se to ještě na třech tlapkách udrželo. Nicméně mě to neodradilo a viděla jsem i pětku. Jelikož už to nějakej ten pátek je, oživím si jí. Třeba mě nadchne více než posledně (pochybuju) . Ale pokud se nacházíte ve stavu zhuleném, tak se pár scének chytí, hned Vám je vyjmenuju. Tak dobrá byla třeba ta....no...jak tam...seru na to(8.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace