Beethoven 4

Beethoven a Michelangelo

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 93 min

• sinp

Velmi, ale opravdu velmi smutné. Nechme stranou Reinholda a ostatní tragédy, co se rozhodli tomuhle upsat, ale sprosté využití (kdysi oblíbeného) bernardýna je ze strany tvůrců bezmála hyenismus. Projdeme si to: Nenávist po trojce opadla, ale jinak je to stále stejně strašné. Záměna tu už byla stokrát a stokrát lépe zvládnutá. Špatně je všechno, a proto radím dát ruce pryč.(30.9.2005)

• Asia_Power

A je to tady, od tohoto dílu, začala být má oblíbená psí série lehce debilní. Teda ona už trojka byla na hraně, ale pořád se to ještě na třech tlapkách udrželo. Nicméně mě to neodradilo a viděla jsem i pětku. Jelikož už to nějakej ten pátek je, oživím si jí. Třeba mě nadchne více než posledně (pochybuju) . Ale pokud se nacházíte ve stavu zhuleném, tak se pár scének chytí, hned Vám je vyjmenuju. Tak dobrá byla třeba ta....no...jak tam...seru na to(8.10.2016)

Nejpovedenější díl po druhým dílu. baví mě jak si nechtěně dvě rodiny vymění psy, aniž by o tom věděli. Je to fakt zábava to sledovat a všechny ty momenty hlavně u těch, co unesli Beethovena. Nejvíc se mi ale líbí jak ten otec učí Beethovena, který neni Beethoven, hrabat se v popelnici a jíst odpadky. Bohužel nic se ale nevyrovná rodině Newtonových v prvním a druhým díle.(4.8.2012)

Ano je to jen prodlužování stále toho samého. Beethoven měl mít pouze dva díly, které by bohatě stačily, jenže někdo si řekl, že se musí natočit dalších X dílů, aby se na tom vydělalo pár doláčů, i když to bude stát za prd. Ono to zase není úplně příšerný, jenže se na to stačí podívat pouze jednou a máte na několik let vystaráno. Je to spíše pro ty děti a rodiče u toho můžou v klidu usnout. Horší průměr.(13.7.2013)

• Dudek

Měli by zastřelit toho, kdo se rozhodl pro pokračování(2.6.2005)