Reklama

Reklama

Pánská jízda

  • USA The Groomsmen
Trailer

Obsahy(1)

Paulie má pár dní před svatbou a tráví je přesně podle plánu - se svými kamarády. Popíjejí v hospodách, hrají softball a tlachají o životě a různých světoborných problémech. Jeho těhotná snoubenka pro to ale nemá moc pochopení. Chce, aby byl Paulie s ní, zařídil dětský pokoj a tak dále. Zkrátka aby se věnoval rodině a netrávil všechen volný čas s partou kamarádů, kteří ještě nevyrostli, a asi nikdy nevyrostou, z puberty. Paulie začíná přemýšlet, jestli manželství je pro něj to pravé. Kamarádi radí různě. Jeden tvrdí, že kdo uteče, vyhraje, druhý, že manželství je nejlepší věc na světě. Co si vybrat? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Název filmu nabádá spíše k tomu, že se bude jednat o divoké večírky, chlastání a podobně, ale to jste skutečně na omylu. Nic podobného alá "Hangover" nečekejte. Celý film se odehrává na maloměstě, vlastně i na jednom předměstí, kde úplně obyčejní kamarádi řeší své problémy. Každý má své specifické a tyhle obyčejné "kluky od vedle" prostě nejde nemít rád a nefandit jim. Jednoznačně za čtyři. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Fajn komedie, která která kromě spousty nadávek přináší i trochu vážnější nádech. Parta kamarádů se sjíždí do maloměsta, kde se jeden z nich má ženit (vlsatně tam většina z nich žije). Nečekejte ale žádnou nevěstu na útěku, nějakou dávnou ládku, která se náhodou objeví a podobné ohrané scénáře. Tohle je spíš konverzačka; kažý z přátel se svým osobitým způsobem potýká s vlastními problémy, vznikají "třecí plochy", konflikty, ale přesto jsou to kámoši a ač to může vypadat jako drama (ale fakt není), bavil jsem se. Slušných 60% #Za zmínku stojí, že jednu menší roli si střihla Jessica Capshaw (Grey's Anatomy). ()

Reklama

Adiemus 

všechny recenze uživatele

Úhledný americký film, na který se dobře kouká, pokud máte žaludek na "správňácké" řešení problémů po hollywoodsku. Problém je, že všechny konflikty jsou tak úhledně zameteny, že děj zanedlouho vyšumí z divákovy mysli. Aspoň mně se to přihodilo; až když jsem se chystala napsat komentář, zjistila jsem ke svému údivu, že jsem film už jednou hodnotila... ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Hudební? Kdo si co šlehnul? B) Nicméně.... po naprostém zklamání které pro mě představuje.... DÍKY BOHU poslední Pařba.... ve Vegas.... Jsem si KONEČNĚ ZPRAVIL NÁLADU. Geniální, sexistický.... drsný, ale geniální.... smál jsem se po celou dobu. Svaz závisláků na sexu? Kdo by od toho čekal i něco jiného že? =D A právě jsem přidal jedno procento.... schválně o kolik se to ještě zvedne. B) ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Nejde o žádnou velkou zábavu, jak by mohl název evokovat. Každý z party dlouholetých kamarádů si v sobě nese nějakého strašáka a během „pánské jízdy” u příležitosti svatby jednoho z nich se ho pokouší zbavit. Nejvíce jsem rozčarovaná z toho, že dle předpokladů nakonec všechno dobře dopadne a všichni dosáhnou životního uspokojení. (50%) ()

Galerie (24)

Zajímavosti (3)

  • John Mahoney si zahrál otce Pauliho (Eward Burns), jeho scény byly však všechny vystřižené. Možné je vidět je na bonusu k DVD. (Terva)
  • Natáčení probíhalo skoro po celém New Yorku. Například se točilo v Antarctica Baru na Hudson Street 287. (Terva)

Reklama

Reklama