poster

Pánská jízda

 • USA

  Groomsmen, The

Komedie / Drama / Romantický / Hudební

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • aLPaC
  ****

  Název filmu nabádá spíše k tomu, že se bude jednat o divoké večírky, chlastání a podobně, ale to jste skutečně na omylu. Nic podobného alá "Hangover" nečekejte. Celý film se odehrává na maloměstě, vlastně i na jednom předměstí, kde úplně obyčejní kamarádi řeší své problémy. Každý má své specifické a tyhle obyčejné "kluky od vedle" prostě nejde nemít rád a nefandit jim. Jednoznačně za čtyři.(11.11.2017)

 • IQ Tiqe
  ***

  Fajn komedie, která která kromě spousty nadávek přináší i trochu vážnější nádech. Parta kamarádů se sjíždí do maloměsta, kde se jeden z nich má ženit (vlsatně tam většina z nich žije). Nečekejte ale žádnou nevěstu na útěku, nějakou dávnou ládku, která se náhodou objeví a podobné ohrané scénáře. Tohle je spíš konverzačka; kažý z přátel se svým osobitým způsobem potýká s vlastními problémy, vznikají "třecí plochy", konflikty, ale přesto jsou to kámoši a ač to může vypadat jako drama (ale fakt není), bavil jsem se. Slušných 60% #Za zmínku stojí, že jednu menší roli si střihla Jessica Capshaw (Grey's Anatomy).(24.1.2011)

 • Prometheus69
  *****

  Hudební? Kdo si co šlehnul? B) Nicméně.... po naprostém zklamání které pro mě představuje.... DÍKY BOHU poslední Pařba.... ve Vegas.... Jsem si KONEČNĚ ZPRAVIL NÁLADU. Geniální, sexistický.... drsný, ale geniální.... smál jsem se po celou dobu. Svaz závisláků na sexu? Kdo by od toho čekal i něco jiného že? =D A právě jsem přidal jedno procento.... schválně o kolik se to ještě zvedne. B)(6.2.2014)

 • Hystory
  ****

  Neviem, kto to pohnojil, ale Pánska jazda nie je komédia. Jediné, čo pripomína klasickú schému romantických komédii je svadba, ale dej okolo nej je viac psychologická dráma, ako ultra-ľahká predsvadobná zbesilá jazda: Hlavný hrdina pochybuje v to, že si naozaj má spečatiť svoj vzťah a spojiť život so ženou, ktorou býva. Jeho bratovi sa zase manželstvo rozpadá, a on to rieši alkoholom a prostitútkami. Tretí kamoš (Matthew Lillard, ktorý paradoxne nikdy nehral "múdreho" rodiča) sa podlamuje pod ťarchou svojej štvorčlennej rodiny. Je tu ešte John Leguizamo, ktorý sa vracia po 8 rokoch domov aby sa kamarátom priznal, že je gay. Plus je tu ešte jeden chlap, s tvárou Jaya Mohra, ktorý býva s otcom, a na 30 ročného sa správa tak-nejak dementne (vďaka nemu je tu zopár úsmevných momentov). Nooo, a začína sa ani nie romantická komédia, ale príbeh o ľudských vzťahoch a o problematike riešenia životných situácii. Ani raz som sa nezasmial. Ak je táto dráma naozaj komédiou, tak naša spoločnosť má bezpochyby vážne problémy, ale ako dráma, naozaj obstojne zvládnutá!!!(12.7.2010)

 • Adiemus
  ***

  Úhledný americký film, na který se dobře kouká, pokud máte žaludek na "správňácké" řešení problémů po hollywoodsku. Problém je, že všechny konflikty jsou tak úhledně zameteny, že děj zanedlouho vyšumí z divákovy mysli. Aspoň mně se to přihodilo; až když jsem se chystala napsat komentář, zjistila jsem ke svému údivu, že jsem film už jednou hodnotila...(2.12.2010)

 • - John Mahoney si zahrál otce Pauliho (Eward Burns), jeho scény byly však všechny vystřižené. Možné je vidět je na bonusu k DVD. (Terva)

 • - Malou roli má ve filmu Jessica Capshaw Brooke, nevlastní dcera Stevena Spielberga. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo skoro po celém New Yorku. Například se točilo v Antarctica Baru na Hudson Street 287. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace