Splněné přání

• slovenský

Vice Versa

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1988, 98 min

Jeden ze snímků minivlny komedií o záměně těl v letech 1987-1988, dále LIKE FATHER LIKE SON (1987), 18 AGAIN! (1988) a VELKÝ (1988) s Tomem Hanksem. Nenáročná, příjemná rodinná komedie o záměně těl a rolí workoholického otce a jeho nespokojeného syna s obligátním morálním poselstvím, že rodiče by se měli věnovat svým dětem. Judge Reihold (který už měl za sebou první dva POLICAJTY Z BEVERLY HILLS a BEZCITNÉ LIDI) a Fred Savage (který ve stejném roce začal točit "BÁJEČNÁ LÉTA") vytvořili sympatický tým a poněkud zachraňují slabounký scénář. Mimochodem Vice versa znamená latinsky "naopak".(15.7.2006)

Príjemné tuctové americké komédie na štýl "veľký a pod." ktoré sa v 80s rokoch šírili ako huby po daždi a ktoré ma aj celkom pobavili. Tak toto je jedna z nich. Judge Reinhold mi pripadal viac postihnutý ako 11 ročný chlapec, ale v konečnom dôsledku, pobavil som sa aj na ňom :). Ako odreagovačka dobré.(9.1.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $13,664,060Tržby Celosvetovo $-(28.4.2010)

Celkom dobrý film na poobedny odpočinok. Trošku mi to pripomínalo film s Tomom Hanksom "Veľký". Dnes by sa dalo z niektorých scénok vyťažiť viacej, ale na tu dobu to stačilo.(26.3.2014)

Príjemná oddychovka, pri ktorej ani tak nevadí, že sa akosi opakuje.(9.2.2011)