Návštěvníci 2: V chodbách času

The Corridors of Time: The Visitors II

Návštevníci 2: V chodbách času

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

O trošku slabší než minule, ale pořád to byla docela p.r.d.e.l. Hašení požáru v domě nemělo prostě chybu. Je sice pravda, že se tu a tam objevily nudné pasáže, ale i tak si zachovalo tohle pokračování stejného humorného ducha, jako jeho předchůdce. Jak Reno, tak i Clavier předvedli opět solidní výkon, za který se určitě stydět nemusí.(16.1.2012)

• Lacike

O dost slabsie ako skvela jednotka, ale po dejovej stranke to pekne nadväzuje a objavia sa tu vsetky pôvodne postavy. Len jednu tu hra ina a o dost otravnejsia herecka. Ale lepsie ako keby jej postavu vyskrtli. Vtipy sa do velkej miery uz len opakuju a hlavne Clavier pôsobi casto otravne tym, ze sa sprava ako debil. Ale sem tam sa zadari aj nieco vydarene a s odstupom casu to uz nepovazujem za taku katastrofu ako ked som to videl prvykrat. Najmä ked to porovnam s najnovsou otrasnou a uplne zbytocnou trojkou. Myslim tu z roku 2016. Ten diel z roku 2001 je remake jednotky a nie trojka ako si kopa ludi mysli. Z dabingov je lepsi ten druhy od CT, ktory do velkej miery zachovava obsadenie z jednotky. 5/10.(2.10.2016)

Tak tohle je absolutní francouzský klenot v komediích. Líbilo se mi to o dost více než přechozí díl. Film nacpaný, možná bych řekl spíše přecpaný neustálými vtipnými scénami, ale tady to tomu vůbec neuškodilo. Clavier ještě humornější než v prvním díle, a to je co říct. Jen škoda té výměny herečky z jedničky, ale tak co, tahle byla taky sympatická. 85%(21.7.2011)

• Fiftis

Druhá časť sa snažila nadviazať na známu prvú časť ale vďaka úbohému českému dabingu a dialógom, to bol úplný prepadák. Hlavnou časťou filmu bolo totiž rýmovanie. Hlavná ženská úloha bola zverená nevhodnej herečke, všetko bolo hrané s nadsázkou a nasilu. Bohužiaľ, veľké sklamanie. Síce som to dopozeral, ale stálo ma to dosť síl a to ešte cez to všetko, že nemám rád francúzske filmy.(18.1.2015)

Škoda, že přeobsadili paní hraběnku. Ale i tak je film neskutečně nabitý dobrým vtipem, situačními výstřelky, dějovými taškařicemi a skvělými hereckými výkony. Pozor - přímo navazuje na první film, takže první bez druhého, ani druhý bez prvního nezmeškejte. Osobně jsem zpozoroval více děje, ale méně šíleností. Stále je to ale prvotřídní komedie s mými oblíbenci. 85% = 4/5(2.9.2016)

• - Při zásahu hasičů přeřízne Jackouille (Christian Clavier) jednu z hadic. Ta poté létá vzduchem, až zapadne do auta a zatopí jej. Při scéně, jak hadice vlétne do auta, je možné na krátkou chvíli v pravém dolním rohu vidět část ruky člena štábu, jak se snaží hadicí trefit do auta. (Mr.Hudson)

• - Natáčení probíhalo na mnoha místech po celé Francii. Příkladem je hrad Beynac, Biron, Pierrefonds nebo Ermenonville. (Terva)

• - Když hrabě Godefroy (Jean Reno) a Jackouille (Christian Clavier) ukradnou policejní auto, řítí se neřízeně z lesního srázu na silnici. Těsně před tím, než se na ní dostanou, je záběr z vozu směrem k silnici, kde lze v levé části obrazovky zahlédnout celý štáb, který stojí na silnici. (Mr.Hudson)