Návštěvníci 2: V chodbách času

Návštevníci 2: V chodbách času

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

• Fiftis

Druhá časť sa snažila nadviazať na známu prvú časť ale vďaka úbohému českému dabingu a dialógom, to bol úplný prepadák. Hlavnou časťou filmu bolo totiž rýmovanie. Hlavná ženská úloha bola zverená nevhodnej herečke, všetko bolo hrané s nadsázkou a nasilu. Bohužiaľ, veľké sklamanie. Síce som to dopozeral, ale stálo ma to dosť síl a to ešte cez to všetko, že nemám rád francúzske filmy.(18.1.2015)

• K.I.N.G.

Co mají společného Jean Reno, Christian Clavier a odpad!? Tento dvouhodinový pochybný hektický flák, kde je každá další rádoby legrační scéna o to smutnější, když vidíte, jak se k ní ponížili dva přední současní francouzští herci. Toto druhé pokračování je jen nešt'astný škvár a nezaslouží si být spojován s perfektním prvním dílem. Chtělo by to vrátit se v čase do dob natáčení, rozdupat kameru, rozehnat štáb a spálit scénář.(14.2.2012)

Skvelá komédia s grandióznym, famóznym Christianom Clavierom v hlavnej úlohe. Je to pán herec, pretože rovnako dobre dokáže zvládnuť vážny film (napr. Napoleon) ako aj bláznivú komédiu. Dej je síce slabučký, ale bohato to vyvažuje to množstvo gagov a bláznivých situácií, ktorých je tu naozaj neúrekom. Len škoda, že nemal sebe rovného parťáka, mohlo to byť ešte zaujímavejšie. Jean Reno je síce skvelý herec, ale skôr mu pasujú akčné filmy alebo kriminálky. Tu vyložene nestíhal držať krok s geniálnym Clavierom. Ale je to iba môj subjektívny názor, niekomu tu môže pasovať práve Reno. 75/100(20.12.2013)

Sice by příběh měl navazovat upozorňuji !!!volně!!! na první díl...ale autoři se snažili udělat regulerní pokračování, ale bohůžel s řadou chybami, které se s prvním dílem neshodují...Pokud se mi v jedničce nelíbila ta kurva která si nabalila Claviera tak v tomhle filmu je to Béatrice, která znovu pomáhá dvěma hlavním hrdinům dostat se zpět do jejich doby...a vlastně navrátit vše do původního normálu pač se to kompletně promíchá. Ti co nejsou z minulosti se objeví v minulosti a obráceně a zde nastává bod zlomu. Vlastně to, že je to naprostá blbost, ale pravda je že jsem se u toho celkem bavil a na odreagování je to ideální a rozhodně lepší než naprosto zkažená trojka. --- Pane! Jacquille odmítá dbáti vašich rozkazů. Dal se v útěk. Dovolte mi lapiti jej a namastiti jeho posed. - Ne, drahý Ganelone, toť projev radosti z návratu. Necháme ho, aby hrdlo své do němoty prolil. Tou opicí pozře.(1.10.2006)

• HellFire

Co je horsiho nez potencionalne spatny druhy dil? Kdyz zname tvare hraji zcela jini herci a tvari se, jako ze tam patri odjakziva. Humor prvniho dilu je fuc. Porad se jen cestuje tam a zpet a tam a zpet kvuli kazde malickosti. Stopaz je take ukrutne dlouha. Opravdu snad nejhorsi pokracovani, potazmo film, co sem videl.(24.4.2008)

• - Úvod filmu přímo navazuje na konec předchozího snímku. První díl však končí v létě, zatímco v tomto díle je podzim či spíše zima. (A.MacGyver)

• - Zatím co Beatrice, kterou hrála v prvním filmu Valerie Lemercier, jezdila v Renaultu Safrane, Beatrice (Muriel Robin) v tomto příběhu jezdí ve voze Volkswagen Passat. (Terva)

• - Natáčení probíhalo na mnoha místech po celé Francii. Příkladem je hrad Beynac, Biron, Pierrefonds nebo Ermenonville. (Terva)