Reklama

Reklama

Návštěvníci 2: V chodbách času

  • Česko Návštěvníci 2 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (273)

tron 

všechny recenze uživatele

Dvojka sa chaoticky začína v rovnakej chvíli, ako sa končila jednotka... a rovnako chaotické to zostane aj po zvyšných 120 minút. Čo je mimochodom na komédiu dosť vražedná minutáž. Priznám sa, že neznášam túto sériu, je strašne zlá a nesympatická a to vrátane obvykle veľkého sympaťáka menom Jean Reno. 30 % ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Sice by příběh měl navazovat upozorňuji !!!volně!!! na první díl...ale autoři se snažili udělat regulerní pokračování, ale bohůžel s řadou chybami, které se s prvním dílem neshodují...Pokud se mi v jedničce nelíbila ta kurva která si nabalila Claviera tak v tomhle filmu je to Béatrice, která znovu pomáhá dvěma hlavním hrdinům dostat se zpět do jejich doby...a vlastně navrátit vše do původního normálu pač se to kompletně promíchá. Ti co nejsou z minulosti se objeví v minulosti a obráceně a zde nastává bod zlomu. Vlastně to, že je to naprostá blbost, ale pravda je že jsem se u toho celkem bavil a na odreagování je to ideální a rozhodně lepší než naprosto zkažená trojka. --- Pane! Jacquille odmítá dbáti vašich rozkazů. Dal se v útěk. Dovolte mi lapiti jej a namastiti jeho posed. - Ne, drahý Ganelone, toť projev radosti z návratu. Necháme ho, aby hrdlo své do němoty prolil. Tou opicí pozře. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Slabsi nez prvni dil, ale tak nizke hodnoceni si nezaslouzi. Samozrejme uz je to jen takova nastavovana kase, ale pribeh je porad docela v pohode a par vtipku je opet suprovejch. Navic je film opet sestrihan ve zbesilem tempu, takze i kdyz ma film 110 minut, nestihnete se nudit. K cemuz taky prispiva husta kamera, dobra hudba a vyborny herecky vykony. Opet vynikajici Reno, kterymu verite, ze je fakt nejakej rytir a hlavne neuveritelne energickej Christian Clavier, kterej si strihnul hned nekolik roli (ale ve vsech stejne hraje magory). Jelikoz se tvurci nejspis snazily, aby se vtipky moc neopakovali nebo nepodobali tem z prvniho dilu, tak jim toho uz tolik nezbylo, ale presto opet dokazaly dat do filmu par naprosto genialnich scen (+par vtipnejch a par, ktery vtipny bejt meli, ale nejsou). I kdyz to je slabsi nez prvni dil, porad je to lepsi nez americky remake a ja se opet vyborne bavil. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Kvapí čas a já nevím, jak dlouho potomek Jacquilla odolá právu útrpnému bratra Ponce, aniž by nás všechny udal." Návrat Návštěvníků není ta úplně nejhorší věc na světě, která na mne z obrazovky zasmrděla, ale smát se opakovaným vtipům, parchantěti ani Prosperu Močuvkářovi pro mne nebylo snadné. Alespoň ta šlechtická mluva stála za to, ale po skvělé jedničce byla má očekávání o dost větší. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Podstatně slabší než první díl... Klasicky z prstu vycucnutá zápletka, repetice dobrých vtipů předchozího dílu a de facto vše při starém, jen trochu pubertálnější a křečovitější. Navzdory všem negativům se ale i u druhé výpravy napříč časem bavím docela dobře, zejména díky excelentnímu Clavierovi a jeho čtyřroli. Vydařil se i konec filmu a je pro mne nepochopitelné, proč třetí díl netěžil z načrtnuté zápletky. Takže poměrně zábavná sílenost, pro kterou se vyplatí zapnout skříňku na trubadúry, jakože se Prosper Močůvkář jmenuju. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (9)

  • Úvod přímo navazuje na konec předchozího snímku. První díl však končí v létě, zatímco v tomto díle je podzim či spíše zima. (A.MacGyver)
  • Při zásahu hasičů přeřízne Jacquouille (Christian Clavier) jednu z hadic, která poté létá vzduchem, načež zapadne do auta a zatopí jej. V momentě, kdy hadice vlétne do auta, je možné na krátkou chvíli v pravém dolním rohu vidět část ruky člena štábu, jak se snaží hadicí trefit do auta. (Mr.Hudson)

Reklama

Reklama