Návštěvníci 2: V chodbách času

The Corridors of Time: The Visitors II

Návštevníci 2: V chodbách času

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

Souhlasím z Baxtem. Je v tom hodně velký rozdíl!!! Mrzí mě, že se od toho vyvíjí i celkové hodnocení, protože druhý díl je stejně kvalitní jako první. V dnešní době už není takový velký problém sehnat na internetu verzi, kterou nadabovala ČT. Má to o hodně víc šťávy a vtipem to jen srší. Určitě je lepší, když slyšíte hlášku „to je moje parchantě, než „to je můj vnouček“ a takových případů je víc. Vyhledávejte původní dabing ČT. Není to poprvé a ani „bohužel“ naposled co TV Nova a Prima doslova a dopísmene zase něco zkurvila. Prima viz Vánoční prázdniny, kdy z vynikající komedie udělala svým dabingem odpad!(27.1.2011)

• Fiftis

Druhá časť sa snažila nadviazať na známu prvú časť ale vďaka úbohému českému dabingu a dialógom, to bol úplný prepadák. Hlavnou časťou filmu bolo totiž rýmovanie. Hlavná ženská úloha bola zverená nevhodnej herečke, všetko bolo hrané s nadsázkou a nasilu. Bohužiaľ, veľké sklamanie. Síce som to dopozeral, ale stálo ma to dosť síl a to ešte cez to všetko, že nemám rád francúzske filmy.(18.1.2015)

Tak tohle je absolutní francouzský klenot v komediích. Líbilo se mi to o dost více než přechozí díl. Film nacpaný, možná bych řekl spíše přecpaný neustálými vtipnými scénami, ale tady to tomu vůbec neuškodilo. Clavier ještě humornější než v prvním díle, a to je co říct. Jen škoda té výměny herečky z jedničky, ale tak co, tahle byla taky sympatická. 85%(21.7.2011)

Moc francouzkých filmů jsem neviděla, ale jestli jsou všechny takhle uřvaný, tak to je ani vidět nechci .V první půlce filmu všechny postavy ječí a křičí, až sem si říkala, že to snad vypnu, takovou hysterii. Druhá půlka už byla o něco lepší a místy sem se docela pobavila. Hlavně scény s televizí a na svatbě se mi líbily.(6.5.2011)

Skvelá komédia s grandióznym, famóznym Christianom Clavierom v hlavnej úlohe. Je to pán herec, pretože rovnako dobre dokáže zvládnuť vážny film (napr. Napoleon) ako aj bláznivú komédiu. Dej je síce slabučký, ale bohato to vyvažuje to množstvo gagov a bláznivých situácií, ktorých je tu naozaj neúrekom. Len škoda, že nemal sebe rovného parťáka, mohlo to byť ešte zaujímavejšie. Jean Reno je síce skvelý herec, ale skôr mu pasujú akčné filmy alebo kriminálky. Tu vyložene nestíhal držať krok s geniálnym Clavierom. Ale je to iba môj subjektívny názor, niekomu tu môže pasovať práve Reno. 75/100(20.12.2013)

• - Herečka Valérie Lemercier, která hrála v prvním dílu Beatrice, hraje v tomto filmu pouze vedlejší roli (matku kluka, který se nechce učit...), navíc není v titulcích. Jako Beatrice ji vystřídala Muriel Robin. (fannah)

• - Když hrabě Godefroy (Jean Reno) a Jackouille (Christian Clavier) ukradnou policejní auto, řítí se neřízeně z lesního srázu na silnici. Těsně před tím, než se na ní dostanou, je záběr z vozu směrem k silnici, kde lze v levé části obrazovky zahlédnout celý štáb, který stojí na silnici. (Mr.Hudson)

• - Ve scéně, kdy Jackouille (Christian Clavier) s paní Ginette (Marie-Anne Chazel) jedou k obchodnímu domu a Jackouille si chce vyzkoušet řízení auta, má před příjezdem na křižovatku Ginette má v jednom záběru černé brýle a v dalším již ne. (Mr.Hudson)