poster

Návštěvníci 2: V chodbách času

 • Česko

  Návštěvníci 2

 • Francie

  Les couloirs du temps: Les visiteurs II

 • Slovensko

  Návštevníci 2: V chodbách času

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

 • SallyZen
  ****

  Tak tohle je absolutní francouzský klenot v komediích. Líbilo se mi to o dost více než přechozí díl. Film nacpaný, možná bych řekl spíše přecpaný neustálými vtipnými scénami, ale tady to tomu vůbec neuškodilo. Clavier ještě humornější než v prvním díle, a to je co říct. Jen škoda té výměny herečky z jedničky, ale tak co, tahle byla taky sympatická. 85%(21.7.2011)

 • sethi
  ***

  Moc francouzkých filmů jsem neviděla, ale jestli jsou všechny takhle uřvaný, tak to je ani vidět nechci .V první půlce filmu všechny postavy ječí a křičí, až sem si říkala, že to snad vypnu, takovou hysterii. Druhá půlka už byla o něco lepší a místy sem se docela pobavila. Hlavně scény s televizí a na svatbě se mi líbily.(6.5.2011)

 • Stanislaus
  ***

  Prokletí pokračování opět dodrženo. Jednička byla ikonou, zato dvojka byla výsměchem. Dost mě rozčilovalo, že tam prakticky skrze celý film furt někdo řval a to mi prostě lezlo na nervy. Nejvíce jsem se nasmál, když Jacquille řídil auto v tom lese. Christian Clavier zkrátka opět nezklamal. Hold to není ten skvělý první díl, ale ještě se u toho dost nasměju.(26.6.2010)

 • ConanVJ
  *****

  Druhý díl začíná dějem, tak kde končí jednička a pokračuje do dalšího, tentokrát trochu otevřeného konce. Český dabing nabízí peprnější hlášky, opět ve staročeštině v podání dvou hlavních hrdinů. Je zde o dost víc vtipných scén všelijakého ražení. Pro mě parádní komedie, na kterou se vždy rád podívám. 95% :)(28.2.2014)

 • Ravi
  ****

  Škoda, že přeobsadili paní hraběnku. Ale i tak je film neskutečně nabitý dobrým vtipem, situačními výstřelky, dějovými taškařicemi a skvělými hereckými výkony. Pozor - přímo navazuje na první film, takže první bez druhého, ani druhý bez prvního nezmeškejte. Osobně jsem zpozoroval více děje, ale méně šíleností. Stále je to ale prvotřídní komedie s mými oblíbenci. 85% = 4/5(2.9.2016)

 • - Zatím co Beatrice, kterou hrála v prvním filmu Valerie Lemercier, jezdila v Renaultu Safrane, Beatrice (Muriel Robin) v tomto příběhu jezdí ve voze Volkswagen Passat. (Terva)

 • - Ve scéně, kdy Jackouille (Christian Clavier) s paní Ginette (Marie-Anne Chazel) jedou k obchodnímu domu a Jackouille si chce vyzkoušet řízení auta, má před příjezdem na křižovatku Ginette má v jednom záběru černé brýle a v dalším již ne. (Mr.Hudson)

 • - Když hrabě Godefroy (Jean Reno) a Jackouille (Christian Clavier) ukradnou policejní auto, řítí se neřízeně z lesního srázu na silnici. Těsně před tím, než se na ní dostanou, je záběr z vozu směrem k silnici, kde lze v levé části obrazovky zahlédnout celý štáb, který stojí na silnici. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace