Zamilovaná čarodějka

Láska kúzelníkov

Komedie / Romantický

Francie, 1997, 102 min

• pepa3rd

Trochu zvláštní moderní romantická pohádková komedie, která vlastně zase tak moc komedií není a není vlastně ani moc pohádkou či romancí. Nemohu říct, že bych se vysloveně nudil, ale scénáristický kokteil mi přišel namíchán tak trochu, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Můj rozporuplný pocit se pak odráží i v hodnocení. 50 %(19.4.2011)

Příběh roztomilé čarodějky a jejího malinkého syna, pro kterého jsou kouzla zatím jenom hrou. Jenže jeho nehodný strýc s ním má jiné plány a tak tomu musí ona s pomocí své rodiny a jednoho né úplně náhodného smrtelníka zabránit. Jsem asi snílek, ale tenhle typ komedií se mi líbí pro to finální "Vítězství dobra nad zlem".(2.8.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,700,000║ Triky na úrovni a pekná Vanessa Paradis ale nestačia na to aby film bol konzumný, dosť tam chýba akási ľahkosť, skutočná zábavnosť, príbeh je taký bez šťavy. /40%/(29.3.2010)

Romantické příběhy Vanesse Paradis sluší a tahle pohádka je jí šitá na míru. Kravaťácký princ Gil Bellows byl v prvních dvou třetinách na můj vkus až moc moulovatý (co na něm viděla, nechápu), o to víc se mi líbil záporák Jean Reno, který dokázal uhrát démonického zloducha bez velkých gest a cenění zubů. A třešničkou na dortu je přítomnost šmrncovní Jeanne Moreau. Co mě ale překvapilo nejvíc, bylo to mrně. Obvykle mě děti ve filmech rozčilují, protože pokud nejsou pouhou dekorací, jsou zpravidla k nesnesení 1) roztomilé 2) otravné 3) přemoudřelé 4) ohrožené. Fantin Lalanne je sice malý a roztomilý, ale také hraje. A dobře. Takže * navíc pro něj.(25.7.2011)

• tron

Infantilné, škoda. Dokonca nič super ani po hereckej stránke: Bellowsa (Vykúpenie z väznice Shawshank, "Ally McBealová") nemusím, zato Jean Reno je môj obľúbenec a ozdobou filmu zrejme mala byť šarmantná Vanessa Paradisová. Ale ako ona, tak Reno idú na pol plynu. Asi zistili, že im to za tú námahu nestojí. Mali pravdu, ale keby sa trocha viac snažili, mohlo to byť pre divákov predsa len znesiteľnejšie.(29.10.2005)

• - Natáčení probíhalo v Paříži, New Yorku a Benátkách. (Terva)