Playmate opic

• USA Play-Mate of the Apes
všechny plakáty

V nepříliš vzdálené budoucnosti havaruje modul nebojácné a svůdné astronautky Gaylor na neznámé planetě. Ona a její sexy kolegyně záhy zjišťují, že svět, jenž objevily, ovládají opice. (oficiální text distributora)

FrodoF odpad!

Tak tohle byl totální vejmaz, naprostá amatéřina s disco koulí místo vesmírné lodi se spoustou nadržených opic a čtyřmi domorodými lesbičkami, které tancují s opicema v rytmu reagge a hip-hopu a mezitím si ve zdlouhavých scénách ošahávají kozy a lízají nohy. Hlavními postavami jsou - velitel opic Šuk, agentka Kurvoliusová, dále je tam ještě doktor Díra a další. ()

Prochy38

To je vtip? Tomuhle paskvilu dal opravdu někdo 4-5*?? Ježiši!!! Jako velký fanoušek Planety opic tohle beru těžce s rezervou a taky jen proto jsem to nenarval okamžitě do odpadu! Ale protože jde o totální sračku, víc než 1* dát nemohu. Jako těžké lesbické porno, bez těch detailů, které z filmu porno dělají, ale proč tu není kategorie 'erotický', tomu fakt nerozumím. Jinak teda M. Mundae kočka, ten zbytek nic moc. Nápad není zlý, ale je těžce odfláknuté. * za Misty a pár fakt jako vtipných gagů.... ()

gazogazo

Jako udělat tohle bez mezidruhového hrobesa je ostuda a za to hvězdu dolů. Jinak určitě nejlepší film roku 2002 , i když silné podezírám tvůrce že to je z 80. ()