poster

Opravdově, šíleně, hluboce

 • anglický

  Truly Madly Deeply

Drama / Romantický

Velká Británie, 1990, 106 min

 • Ducharme
  ****

  'Forgive me, if you, my beloved, my love, have died. All the leaves, will fall on my breasts. It will rain on my soul. All day, all night. My feet will want to march, to where you are sleeping. But I must go on living.' Romantika tak trošku jinak. Dalo by se mluvit o jisté tematické podobnosti s Zuckerovým Duchem, ale Truly Madly Deeply je mnohem komornější, krásnější a hlavně dojemnější podívaná. Duch má sice Unchained Melody, ale TMD má Pabla Nerudu... Do you want me to go?(17.8.2009)

 • dopitak
  **

  Pár prvků je tu z o rok staršího Ducha, ale jak tuhle uslzenou romanťárnu nemám moc rád, tak TMD bylo ještě o hodně horší. Hlavně mi nesedl herecky, Alan Rickman vypadá šíleně a kvůli tomu, že ho nadaboval Petr Svoboda, pořád jsem v něm viděl B. J. z M.A.S.H.e (čili Mika Farrella). Juliet Stevenson je nesympatická až běda, neustále natahovala, až jí z nosu kapalo (fuj). Pokus o sci-fi nebo mysteriózní žánr zamrzl někde na kraji.(15.10.2013)

 • ABLABLABLA
  **

  První půl hodina byla neskutečná nuda a její pláč nebo spíš vzlykot připomínající dušení mě sral... pak jsem viděla a bohužel i slyšela "zázrak" jménem nejfalešnější zpěv, co kdy mé uši mohly zachytit. Potom se to teda konečně rozjelo, ale ani tak mě to zrovna dvakrát nechytlo. Rickman byl teda skvělý - ten je fantastický ve všem, i když tady furt pčikal jak kdyby měl zbořit celý barák a nastěhoval si ke své přítelkyni pár mrtvých kámošů bezdomovců, kteří prostě neví, kdy odejít... no kdo by ho nebral, že? 2-3*(11.7.2014)

 • mat.ilda
  *

  Opravdu šíleně hluboká pitomost s afektovanými divadelníky, co se nám snaží sdělit, že žít s mrtvými, byť milovanými, nedělá dobrotu, holt, když ani smrt nerespektuje fyzikální zákony a neuznává zajetá pravidla a váš nebožtík se nevtělí v drobnolistý kvítek, ale začne vám kazit houmlesácký styl truchlení a tahat domů kámoše, to pak rozhodně urychlí smíření s vaším rozdílným stavem... Nereálné reakce v totální antiromantice, s úděsnou hrdinkou, jakožto žádanou krasavicí (viz poster) která co chvíli nemohla uvěřit, že tohle řekla nebo udělala, tak to jsme byly dvě, já nemohla uvěřit, že se pořád ještě dívám...(26.12.2013)

 • misterz
  ****

  Veľmi citlivo a jemne natočený snímok o ťažkom a trpkom zmierovaní sa s realitou. Smrť milovaného človeka je pre každého tou najhoršou nočnou morou. V tomto prípade má názov snímku - opravdově, šíleně, hluboce svoje opodstatnenie hneď vo viacerých rovinách. Nedá sa než nesúhlasiť, že na to, aby sa človek dokázal z takejto straty aspoň trocha spamätať a ísť ďalej potrebuje niečo podobne opravdové, šílené a hluboké. 75/100(25.9.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace