poster

Opravdově, šíleně, hluboce

 • Velká Británie

  Truly Madly Deeply

Drama / Romantický

Velká Británie, 1990, 106 min

 • emma53
  ****

  Smrt někoho blízkého a smíření se s ní je vždy nesmírně obtížné a o to víc je to náročné pro takovou křehkou osůbku jako je Nina, která svého muže milovala opravdově, šíleně, hluboce. Anthony Mighella umí předložit takové smutné téma velmi citlivě a s výbornými herci, kde jsem byla tentokrát nadšená z Juliet Stevenson. Osobně bych vynechala Jamieho kamarády, ale vyrovnala to úžasná hudba, která nádherně podpořila tenhle emocemi nabitý film.(18.8.2013)

 • mat.ilda
  *

  Opravdu šíleně hluboká pitomost s afektovanými divadelníky, co se nám snaží sdělit, že žít s mrtvými, byť milovanými, nedělá dobrotu, holt, když ani smrt nerespektuje fyzikální zákony a neuznává zajetá pravidla a váš nebožtík se nevtělí v drobnolistý kvítek, ale začne vám kazit houmlesácký styl truchlení a tahat domů kámoše, to pak rozhodně urychlí smíření s vaším rozdílným stavem... Nereálné reakce v totální antiromantice, s úděsnou hrdinkou, jakožto žádanou krasavicí (viz poster) která co chvíli nemohla uvěřit, že tohle řekla nebo udělala, tak to jsme byly dvě, já nemohla uvěřit, že se pořád ještě dívám...(26.12.2013)

 • evulienka3
  *****

  Život po strate milovaného človeka, ktorého ste milovali skutočne, šialene a hlboko nie je jednoduchý. Vyrovnať sa so stratou vyžaduje veľa síl a ten kto zostal opustený potrebuje hlavne znovu nájsť chuť žiť. Ako však nájsť túto cestičku pre dušu v ktorej prší dňom aj nocou ....presne o tomto je tento film. Komorný, nepatetický, zaujímavý a miestami aj zábavný príbeh znovu nájdenia nového zmyslu života v živote a nie vo svete duchov. Pre mňa po dlhčom čase znovu niečo krásne ľudské a príjemne osviežujúce.(19.2.2014)

 • jujec
  **

  Ani drama, ani romantika. Možná sci-fi. To, že se zjeví mrtvý milenec, ještě neznamená, že půjde o romantiku či drama. Hlavní hrdinka se těžko s jeho smrtí vyrovnává (to je pochopitelné), pořád ho miluje, ale pak ho kvůli jednomu pitomému nedorozumění pustí k vodě a najde si někoho jiného. Kdyby bývalý nebyl mrtvý, bylo by to asi lepší. Takto je to vlastně o ničem.(30.9.2013)

 • ABLABLABLA
  **

  První půl hodina byla neskutečná nuda a její pláč nebo spíš vzlykot připomínající dušení mě sral... pak jsem viděla a bohužel i slyšela "zázrak" jménem nejfalešnější zpěv, co kdy mé uši mohly zachytit. Potom se to teda konečně rozjelo, ale ani tak mě to zrovna dvakrát nechytlo. Rickman byl teda skvělý - ten je fantastický ve všem, i když tady furt pčikal jak kdyby měl zbořit celý barák a nastěhoval si ke své přítelkyni pár mrtvých kámošů bezdomovců, kteří prostě neví, kdy odejít... no kdo by ho nebral, že? 2-3*(11.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace