poster

Cucák

 • USA

  Thumbsucker

 • Velká Británie

  Thumbsucker

Drama / Komedie

USA, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackJag
  ***

  Nástrahy dospívání v příjemně nevyhrocené poloze, herci dospělých rolí ve slušném rozpoložení (D'Onofrio bezesporu nejlepší z nich) a pohříchu jediný důvod, proč film nehodnotím lépe - ústřední motiv nechutného zlozvyku. V sedmnácti si cucat palec je humáč, ze kterého je mi fyzicky zle i takto zprostředkovaně (stejně jako třeba z fórků se zubní protézou). 60%(30.8.2013)

 • Faye
  **

  Život to je jedna velká deprese, obzvlášť v 17 letech, s tím se nedá nic dělat, tím si musí každý projít a momentálně se v ní plácá Justin, který tu beznaděj zvládá jen díky tomu, že si cucá palec. V okamžiku, kdy je mu pomocí hypnózy změněna jeho chuť a palec přestává chutnat je potřeba najít za něj náhradu. Pokud měl film nějaké hlubší poselství, tak jsem ho nepochopila ( pokud šlo o komedii, tak taky ne) a tímto se k tomu veřejně přiznávám. A to i přesto, že se mi „Thumbsucker“ podařilo dokouknout až na třetí pokus a vždycky jsem se snažila „pochopit to“ od začátku. Marně. Zřejmě jsou mi problémy amerických dorostenců velmi vzdáleny a to jak zeměpisně tak věkem.(15.9.2006)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(14.2.2006)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,328,679Tržby Celosvetovo $1,919,197(6.4.2010)

 • claudel
  **

  I na tom nejhorším filmu se dá naleznout drobet kvality. Thumbsucker nepatří mezi nejhorší filmy roku 2005, ale nudil mě až k zbláznění. Vlastně jsem jej chtěl vidět jen kvůli mému oblíbenci Vincu Vaughnovi, který zde objevil stejně jen na pár minut. Co se však naprosto povedlo, je hudba, kdybych měl hodnotit jen hudbu, dám za pět. Jinak herecké obsazení skvostné, ale film žalostně unylý.(17.7.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace