9 a 1/2 týdne II

Love in Paris

Another 9 1/2 Weeks

Velká Británie / Francie / USA, 1997, 105 min

• NinadeL

Jednotka mala ještě štýl, ale tato dvojka je jen malé filmové peklíčko, jehož skutečnou úroveň podtrhuje lacný dabing z DVD Edice. Nač hledat Elizabeth, která je už stejně nedosažitelná? Stačilo by rozechvít smysly směrem k novému objektu touhy a bylo by lépe. Novou milenkou by mohla být třebas jen další blondýnka, ale v takovém případě by muselo jasně jít o převrácenou fixaci a to by bylo příliš odvážné (na tuhle produkci).(13.7.2011)

Opět jsem to shlédl jen kvůli mému oblíbenci Mickeymu a taky proto, jak se mi líbila "jednička". Sice tady Mickey už není takový štramák jako v "jedničce", ale jakési kouzlo má stále. Nicméně co se týká filmu samotného, "jedničce" mává opravdu z dálky, ale zase tak špatné to není. Je tady pár zajímavých erotických her, pěkné ženy a drsný Mickey. Takový průměr, ale kvůli Mickeymu opět o ěnco výše... Howgh!(10.11.2004)

• kaylin

Aneb takhle to dopadne, když se rozhodnete po 11 letech natočit pokračování něčeho kultovního. Pokračování s Mickeym, který už vypadá dost jinak, pokračování bez Kim, která je ale středem příběhu, ale hlavně pokračování bez erotického náboj - a to nemluvím ani o příběhu - přesto, že se děj odehrává v Paříži.(26.12.2016)

No nevím, příběh stal za starou belu, opět se potvrdil fakt, že některé jedničky jsou konečné a neopakovatelné. Dalo se na to koukat, bylo pár smyslných scén, procházky Paříží taky ušly, ale jinak slabota. Mickey byl ale celou dobu myšlenkově mimo a líp mu šlo zapalování cigaret než svádění. Tuším, že za svůj výkon dostal pár kartonů navíc. Nic proti Miky, jsi pořád klasa.(10.8.2011)

Je to hlavně Erotika, bohužel se mi nepodařilo vidět nejdříve "první díl" první ani to není můj silný žánr, takže těžko srovnávat. Angie Everhart je zajímavá zrzka a Agathe de la Fontaine je svůdná též. Až uvidím jedničku udělám comparative analysis. Jsem chlap, podívám se rád znova, proto *** Hudba : Stephen W. Parsons and Francis Haines(16.12.2010)

• - O šatník filmové postavy Mickeyho Rourka ve filmu se postarali designéři zvučných jmen Nigel Curtiss a Giorgio Armani. (Roman.Ticka)

• - Kim Basinger odmietla hrať vo filme. (Raccoon.city)