poster

9 a 1/2 týdne II

 • Česko

  Dalších 9 a 1/2 týdne

 • Velká Británie

  Love in Paris

 • Velká Británie

  Another 9 1/2 Weeks

Drama

Velká Británie / Francie / USA, 1997, 105 min

 • kaylin
  *

  Aneb takhle to dopadne, když se rozhodnete po 11 letech natočit pokračování něčeho kultovního. Pokračování s Mickeym, který už vypadá dost jinak, pokračování bez Kim, která je ale středem příběhu, ale hlavně pokračování bez erotického náboj - a to nemluvím ani o příběhu - přesto, že se děj odehrává v Paříži.(26.12.2016)

 • Faustka
  **

  Je to hlavně Erotika… hm...hm… snad pro některé. Spíš je to nudná podúrovňovka. Vlastně co lze taky očekávat od antikoncepční náplasti zvané Dalších 9 1/2 týdne. A už vůbec těmto erotickým záchvěvům neprospělo, že se Mickey počal nacházet ve fázi „přeměny“ a jeho forma odpovídá tomuto danému údobí. Bohužel polapit poslední zbytky upadající slávy se nevyplácí ani takovému sexuálnímu dravci, jakým se Mikoušek svého času mohl chlubit.(25.3.2011)

 • castor
  **

  Hloupé, nenapínavé, neoriginální.. prostě druhé. Mickey Rourke jen chodí, hloupě civí, přemýšlí, sní, doufá. Nakonec tu ale jen bezúspěšně chytá poslední kousky své toho času výrazně upadající slávy a nechává se oblékat do pološílených obleků. Erotika, ač se snaží být tajemná a umělecky nasnímaná, se může rovnat několika odhaleným hrudníkům z laciného erotického filmu vysílaného na soukromé televizi o půl jedné ráno. Vlasy hrůzou nevypadávají, přesto diváci, kteří tohle pokračování neuvidí, o nic nepřijdou.(19.10.2012)

 • Roman.Ticka
  ***

  No nevím, příběh stal za starou belu, opět se potvrdil fakt, že některé jedničky jsou konečné a neopakovatelné. Dalo se na to koukat, bylo pár smyslných scén, procházky Paříží taky ušly, ale jinak slabota. Mickey byl ale celou dobu myšlenkově mimo a líp mu šlo zapalování cigaret než svádění. Tuším, že za svůj výkon dostal pár kartonů navíc. Nic proti Miky, jsi pořád klasa.(10.8.2011)

 • NinadeL
  **

  Jednotka mala ještě štýl, ale tato dvojka je jen malé filmové peklíčko, jehož skutečnou úroveň podtrhuje lacný dabing z DVD Edice. Nač hledat Elizabeth, která je už stejně nedosažitelná? Stačilo by rozechvít smysly směrem k novému objektu touhy a bylo by lépe. Novou milenkou by mohla být třebas jen další blondýnka, ale v takovém případě by muselo jasně jít o převrácenou fixaci a to by bylo příliš odvážné (na tuhle produkci).(13.7.2011)

 • - Kim Basinger odmietla hrať vo filme. (Raccoon.city)

 • - O šatník filmové postavy Mickeyho Rourka ve filmu se postarali designéři zvučných jmen Nigel Curtiss a Giorgio Armani. (Roman.Ticka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace