poster

9 a 1/2 týdne II

 • Česko

  Dalších 9 a 1/2 týdne

 • Velká Británie

  Love in Paris

 • Velká Británie

  Another 9 1/2 Weeks

Drama

Velká Británie / Francie / USA, 1997, 105 min

 • NinadeL
  **

  Jednotka mala ještě štýl, ale tato dvojka je jen malé filmové peklíčko, jehož skutečnou úroveň podtrhuje lacný dabing z DVD Edice. Nač hledat Elizabeth, která je už stejně nedosažitelná? Stačilo by rozechvít smysly směrem k novému objektu touhy a bylo by lépe. Novou milenkou by mohla být třebas jen další blondýnka, ale v takovém případě by muselo jasně jít o převrácenou fixaci a to by bylo příliš odvážné (na tuhle produkci).(13.7.2011)

 • Yardie
  ***

  Opět jsem to shlédl jen kvůli mému oblíbenci Mickeymu a taky proto, jak se mi líbila "jednička". Sice tady Mickey už není takový štramák jako v "jedničce", ale jakési kouzlo má stále. Nicméně co se týká filmu samotného, "jedničce" mává opravdu z dálky, ale zase tak špatné to není. Je tady pár zajímavých erotických her, pěkné ženy a drsný Mickey. Takový průměr, ale kvůli Mickeymu opět o ěnco výše... Howgh!(10.11.2004)

 • kaylin
  *

  Aneb takhle to dopadne, když se rozhodnete po 11 letech natočit pokračování něčeho kultovního. Pokračování s Mickeym, který už vypadá dost jinak, pokračování bez Kim, která je ale středem příběhu, ale hlavně pokračování bez erotického náboj - a to nemluvím ani o příběhu - přesto, že se děj odehrává v Paříži.(26.12.2016)

 • Roman.Ticka
  ***

  No nevím, příběh stal za starou belu, opět se potvrdil fakt, že některé jedničky jsou konečné a neopakovatelné. Dalo se na to koukat, bylo pár smyslných scén, procházky Paříží taky ušly, ale jinak slabota. Mickey byl ale celou dobu myšlenkově mimo a líp mu šlo zapalování cigaret než svádění. Tuším, že za svůj výkon dostal pár kartonů navíc. Nic proti Miky, jsi pořád klasa.(10.8.2011)

 • PavelZava
  ***

  Je to hlavně Erotika, bohužel se mi nepodařilo vidět nejdříve "první díl" první ani to není můj silný žánr, takže těžko srovnávat. Angie Everhart je zajímavá zrzka a Agathe de la Fontaine je svůdná též. Až uvidím jedničku udělám comparative analysis. Jsem chlap, podívám se rád znova, proto *** Hudba : Stephen W. Parsons and Francis Haines(16.12.2010)

 • - O šatník filmové postavy Mickeyho Rourka ve filmu se postarali designéři zvučných jmen Nigel Curtiss a Giorgio Armani. (Roman.Ticka)

 • - Kim Basinger odmietla hrať vo filme. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace