Černý čtvrtek

Thursday

Štvrtok

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1998, 83 min (Director's cut: 87 min)

Docela sympatická jednorázovka, který neni černý humor cizí. Herecký obsazení slušný, nejlepší byl samozřejmě Eckhart. Pavlína Pořízková byla sice můj vkus až příliš vychrtlá, jinak to ale byla pořádná "děvka":) Chtělo to ještě trochu víc zapracovat na příběhu a taky výpravě, která byla hodně strohá (to měl však možná na svědomí nízký rozpočet), tři slabší hvězdy.(5.11.2011)

Černý čtvrtek místy i docela pobaví a díky své krátké stopáži se dá docela v pohodě zhlédnout. Na druhou stranu není žádným zázrakem a je na první pohled zřejmé odkud čerpá, reps. jak okatě kopíruje Tarantina. A tak jedinou útěchou, alespoň pro mužskou část publika, zůstávají oku lahodící scény s Pavlínou Pořízkovou. 60%(23.12.2018)

Tento film mám prostě rád... už úvodní scéna se servírkou na pumpě mě dostala, takové tiky občas taky mívám pokud narazím na "podobné lidi" a mít u sebe bouchačku, zachoval bych se stejně. Styl humoru je mi víc než blízký, a hlášky perfektní. Celkový dojem kazí pouze předvídatelný konec a na některých místech škobrtající děj.(8.12.2009)

Tvůrci se zjevně nechali inspirovat Pulp Fiction, což bych jim nijak nevyčítal. Natočili totiž docela provedenou gangsterku o napraveném dealerovi drog, kterému během jediného dne obrátí jeho bývalý parťák život naruby. Syrové násilí, vtipné dialogy a sexy modelka Pavlína Pořízková v roli děvky Dallas - to je čtyřhězdičková zábava.(1.11.2014)

• Deyw

tenhle film je takovy velky WTF a to hlavne kvuli porizkovy :D mezi takovyma hercema, hraje dost vyznamnou roli ceska.. :D uz jenom ze zajimavosti dobry (hlavne jeji manzel ma prijmeni Ocasek, ja myslel ze si delaj prdel, ale to je real vole :D ), ale film je lepsi prumer..presne takovy to kdyz se neco sere tak se posere vsechno a je to vpici.. :D(10.5.2018)

• - Aaron Eckhart a Thomas Jane se spolu sešli před kamerou i o rok později ve filmu Molly (1999). (Ajka1)