Moucha

• Francie Les Aventures d'une mouche (více)
všechny plakáty

Epizody(65)

4 a pol minútové diely "FLY TALES" zachycujú svet hmyzu, v ktorom hlavnou postavou je malá mucha, plná elánu a chuti do života. Pri svojichj cestách a dobrodružstvách nachádza nových (ne)priateľov a postupne popri tom poznáva tento náš, pre ňu obrovský svet ľudí. Svet, ktorý je pre muchu na jednej strane krásny a plný možností, ale na druhej strane aj krutý a nemilosrdný voči druhu akým je hmyz. Sama sa neraz ocitne v situáciach, ktoré su priam o päsť... (Georgei)

Marek1991

Šialené a vtipné príbehy o muche. Ja vážne nemám rád muchy, ale toto bolo aspoň ako tak zábavné a hlavne to netrvalo zbytočne dlho. ()

Ajinka126

Kdo by řekl, že seriál o mouše může být roztomilý. U každého dílu se buď dobře pobavím, anebo mi roztaje srdce nad tou mouší a jinou hmyzí roztomilostí. Ještě, že to tak není ve skutečnosti, nechtěla bych žít s roztomilými, ale otravnými, mouchami :-D ()

curunir

Aj keď tento úžasný seriál nemal v podstate žiaden scenár, skvelo ste sa zabavili nielen vďaka námetu ale aj vtipnej animácii, ktorá z Muchy robí jeden z najlepších animovaných seriálov. Oceniť treba aj surovú brutalitu niektorých dielov, kde mnoho postavičiek zomrelo smrťou rozšliapnutím (potom pohľad na zmasakrované telíčka), alebo skončili všelijak horšie. Byť hmyzom teda nie je nič moc. ()

ivishka

Nejlepší animovaný kraťásek co znám už od nepaměti z doby kdy zem brázdili dinosaury a já jako malej neandrtálec na to civěla jako teď asi nějákej capart na Bořka stavitele. Je to jediná ukázka jak skvěle se tehdy dal udělat animák a nebylo k tomu potřeba igráčků,vaty nebo jiných podobných hovadin-které mimochodem uplně nenávidím.Tohle je něco co se má pouštět místo reklam a lidi zbytečně nestresovat blbostma. Neexistuje díl, který bych si nepamatovala a nesmála se tomu pokaždé, když ho vidím. Jedna z nejhezčích vzpomínek na dětství. ()

zipper111

Naprosto luxusní podívaná, člověk by neřekl jak může být život mouchy zajímavý, vtipný a lehce tragický zároveň. ()

Naslund

Pro děti do 12 let bomba, ale jinak mi to nepřijde nijak světoborné. Sice se občas zableskne záchvat invence scénáristy a hudba má velice správný náboj, ale jinak dost stereotypu a alespoň pro mě těžko snesitelný bzukot hlavní hrdinky. Na jiné krátkometrážní zábavné seriály prostě nemá. ()

blackrain

Kvůli této šílenosti se moje spolužačka ulejvala ze školy. Pak nám odvyprávěla všechny příhody. Na Supermaxu běžely skutečně nezapomenutelné kousky. Zábava nejen pro malé děti. ()

Had6

Naprosto famózní pohled do života (ne)obyčejné mouchy. Trochu to pozměnilo i můj vztah k těmto tvorům. Odháním je nyní již s jistou dávkou pochopení... ()