Stella (Athina Maximou) sní o tom, že se stane slavnou zpěvačkou. Bez talentu rozhodně není a kuráž ji taky nechybí. Jenomže prorazit bez konexí v Aténách, městě a zemi kde umí zpívat úplně každý, na to jen talent nestačí. Andreas (Nikos Kouris) nemá takové ambice, vede malý krámek v tiché ulici a sní maximálně tak o licenci na prodej novin a cigaret, díky níž by rychleji našetřil na motorku. Stella totiž jeho moped nenávidí a stydí se za něj. Jejich vztah prochází existenční zkouškou pokaždé, když Stella chce změnit svůj život, ale Andreasova pasivita ji brzdí. Jednoho dne dívka dostane nabídku zpívat v nočních klubech kdesi na severu, a když je Andreas zásadně proti, Stella odchází. (dopitak)

dopitak

Takoví Romeo a Julie po aténsku. Holka vypadá dobře, ale má hlavu v pejru ze svého talentu. Jenomže na ten na přelomu milénia v řecké metropoli nikdo nečeká. Týpek zevluje v krámku a ze střechy pozoruje přistávající letadla (patrně se jedná o staré letiště nedaleko Glyfady). Vše nakonec končí v posteli v malém bytě nad střechami přístavu Pireas, nádherné místo vedle kupole kostela, to jsem tý holce opravdu záviděl, ačkoliv v dnešní době je magistrála pod barákem asi nejrušnější ulicí v Aténách. Druhá polovina filmu je road trip po zimních horách a pajzlech kde lepší zákazníci kromě šampaňského a zpěvačky na klíně nakupují i následující intimní chvilky. Stejně jako v I limouzina: Komodia parexigiseon,  zde vystupuje starší muž, zkušený, a dělá průvodce našemu hrdinovi. MIMOCHODEM, mrkněte do obrázků, znáte někdo tenhle most přes železnici? Podle mě je za kostelem v Pireas kousek od prodejny LIDL. ()