Reklama

Reklama

Voják Ted Cogan (Rob Lowe) se po traumatizujícím zásahu, při němž bylo zabito několik lidí, vrací z války v Iráku domů. Pronásledují ho mučivé obrazy smrti několika nevinných lidí. A to nejhorší jej teprve čeká... Začnou jej stíhat duchové zemřelých, jimž nemůže uniknout - dokud mu jeden z nich neposkytne klíč vedoucí k rozřešení. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

To je tak, vznikne nenápadný film, který mě překvapivý úspěch a tak se někdo rozhodne, že to zkusí ještě trochu vytěžit a natočí takový neuvěřitelný průser, do kterého tvůrci dokážou natáhnout pouze zapomenuté herce z převážně TV filmů. První ozvěny mrtvých nebyly žádným zázrakem, ale kvalitním hororem určitě. Toto "pokračování" je úplná zbytečnost. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

jednička byla komorní pecka s úžasným Baconem. A dvojka je průměrná duchařina s trochu unaveným Lowem. Bohužel plno neduhů dvojek je tu uchyceno a ne a ne pustit. Navíc děj je až nesnesitelně předvídatelný. Barbarash už ukázal že točit umí, ale tohle se mu nijak extra nepovedlo. Ale na jedno zkouknutí to jde. ()

Reklama

petero 

všechny recenze uživatele

Stir of Echoes je vynikajúci duchársky horor s Kevinom Baconom a v réžii scenáristu Davida Koeppa, ktorý bohužiaľ neprávom ostal doslova nepovšimnutý v tieni vtedajšieho hitu The Sixth Sense podobne ako Equilibrium ostal v tieni Matrixu. Bohužiaľ Stir of Echoes The Homecoming od režiséra vcelku slušnej Cube Zero je len nudné a veľmi voľné pokračovanie ktoré s pôvodným filmom nemá absolútne nič spoločné. The Homecoming pôsobí nízkorozpočtovo možno podobne ako Cube Zero a v dnešnej dobe je žalostne zbytočné. Koľkokrát sme tu už mali zjavovanie sa duchov jedincovi? Každý druhý horor je o tom, nehovoriac že každý ázijský a + remaky. Pointa je nulová a film je nudný i keď hlavnému predstaviteľovi sa zjavujú mŕtvy každú možnú chvíľku až je to otravné a tak môžem odporučiť tento film len tomu kto rád zaspáva pri televízii. V žiadnom prípade The Homecoming nemá takú skvelú scénku ako bola napr. hypnotizácia hlavného hrdinu z jednotky. Úvodná scéna z Iraku je ktovie prečo natočená trhane a už tá dá jasne tušiť že scenár nebude nijak objavný. ()

LaciLC 

všechny recenze uživatele

Absolútne neškodný duchársky horror / thriller. Nič nové pod slnkom, veľmi štandardné "ľakačky", ale ubehlo to relatívne rýchlo, tak si príliš nesťažujem. Pochválil by som aj solídny vizuál, ale ten roztrasený úvod mi vážne nejde do hlavy. Pointa je stokrát obohratá, "prekuknete" ju pomerne skoro. Hoci nehodnotím príliš prísne, nepoznám v podstate nikoho komu by som OZVENY MŔTVYCH doporučil - nedisponujú totiž originalitou, atmosférou, ani kvalitnými hercami... odporúčam teda pokiaľ ste ešte nevideli žiaden film s duchárskou tematikou a obľubujete filmy, v ktorých sa toho veľa nedeje... ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Při prvních minutách filmu mě napadalo, jak ta americká armáda mohla vůbec v tom Iráku a Afghanistánu „zvítězit“. Jak vůbec kdy mohla zvítězit? Mnohem zajímavější by ten film byl, kdyby hlavním hrdinou byl Japonec po druhé světové válce. On je to totiž klasický asijský duchařský horror. Jen ho natočili Amíci, odehrává se v USA, hrají v něm Amíci a přidali do toho trochu toho typicky amerického nimrání se v hodnotách a posvátném svazku rodinném. Klasické, průměrné klišé. Kupodivu koukatelné. Hlavně díky Robovi Loweovi, jeho zrzavé manželce a několika dobrým nápadům. 2,5* ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu a Torontu. (Terva)
  • Původní název snímku byl The Dead Speak. (Terva)

Reklama

Reklama