Bezva prachy (TV film)

Cool Money

Senzi prachy

USA, 2005, 89 min

• dakarin

Televizní film, který zpracovává klasické téma trochu nedoladěnými prostředky. Svoji skupinu si třeba najde, mě to přišlo nevěrohodné téměř v každé scéně. Nedoporučuji :-((11.1.2014)

• Ilhan

Doufal jsem, že půjde o jeden z těch filmů, u kterých to nečekáte a oni vás příjemně překvapí. Byl jsem však zklamán a z velké části se nudil, nedostavilo se žádné napětí a konec byl naprosto nezajímavý.(12.8.2009)

Pomalšia gangsterka podľa skutočného príbehu svojských zlodejíčkov je sympatická príjemným dejom i Jamesom Marstersom v hlavnej úlohe. Ináč sa však miestami príliš vlečie a ide skôr o takú televíznu kriminálku, takže je možné, že po pozretí vcelku rýchlo upadne do zabudnutia. Na jeden večer však zabaví a pri správnej nálade možno zaujme aj viac.(29.6.2010)

Kdyby tam hráli známí herci, tak by zdejší hodnocení bylo tak o 10-15% vyšší. Tihle ale taky nebyli vůbec špatní, až na to, že ti dva hlavní mi vůbec nepřipadali jako parťáci, ale spíš jak kdyby se chtěli co chvila podrazit. To, že je to podle skutečných událostí, tomu dává trochu šťávy, ale chybí tomu nějaká ta podravka, která by to okořenila. Jako jednou skouknout se to dá, ale za ledviny bych to nevyměnil. Ono by se mi celkem blbě žilo, kdybych měl místo ledvin DéVéDéčko...(28.10.2008)

Nenápadný,príjemný film miestami pobaví, účel splní,(7.1.2010)