• 6thSun
  ****

  Nečekaně dobrá a nečekaně ponurá detektivka! 75%(13.11.2013)

 • LadyPupu
  **

  Slabší průměr. Cupák byl fajn, Matyáš taky, ale celkově mě ta zápletka a vůbec výsledné dílo moc neuhranulo.(12.11.2015)

 • triatlet
  **

  Celkem nezáživná rekonstrukce vraždy vede k očekávanému konci. Snorlax má pravdu - jen bych k Cupákovi přidal i Sklenčkův hlas.(27.10.2014)

 • slunicko2
  **

  Nechtěně silná výpověď o šťastném životě socialistické vesnice. 1) Nízkorozpočtová televizní inscenace (žádný film, prosím) ukazuje v prvním plánu nezajímavý příběh jedné vraždy. 2) Jako u mnoha jiných reálně-socialistických filmů tím neplánovaně atraktivním je druhý plán - zubožená vesnice s otřískanými domy a s bahnitými cestami, na nichž se nablýskaná šedá volha vyšetřovatelů vyjímá jako kočár gubernátora někde na Sibiři. Zachmuření obyvatelé ponuře bloumají mezi domovem, družstvem a hospodou a neznají stejně jako smečka vyšetřovatelů ani úsměv.. Atmosféra jako z Maryši. 3) Příjemné jsou vychytané herecké výkony, tak odlišné od telenovelových rychlokvašek dnešní doby.(1.7.2011)

 • LiVentura
  *****

  Výborné krimi, časem zatracované a možná i záměrně příliš neznámé! Ale stojí za to, při chladném večeru hudba navozující sirovou atmosféru zapadlé vesnice dosti padne.(28.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace