poster

Americké psycho 2

 • USA

  American Psycho 2: All American Girl

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2002, 88 min

 • genetique
  *

  Dávno sa mi nestalo, že som odpočitával sekundy do konca filmu! Normálne som to sekal po minútových pauzách, lebo sa na to nedalo kukať! Hrozná trapošina, ktorá nemá s horrorom nič spoločné, možno tak paródia na 'Scary Movie' ;-) Scenár akoby napísali v deň natáčania a vmiešanie komediálnej línie je k zaplakaniu! Za odvahu dávam hviezdičku. 15%.(20.4.2006)

 • dr.horrible
  ***

  Rozkošná blbinka.Normálne by ma takýto film k smrti nasral.Scenár je neskutočne tupý a ešte k tomu kopíruje všetko čo sa dá,dramaturgia je na úrovni Beverly Hills 90210,nikto z hercov nevie hrať,chýba tomu akékoľvek vyvrcholenie a konečne; je to presne to,z čoho si jednotka robila srandu.Ale no a čo?!Je to sranda a Mila je na zožratie.Ja som sa bavil(7.10.2012)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 4/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +slušnej motiv a příběh, dobrej závěr, trošku hudba -obsazení, je to pokračování a je to béčko/// Asi jsem měl štěstí, když jsem minul mnohem lepší první díl, jinak bych si asi řikal jaká je toto sra*ka. Však to znáte, první díl je super a druhej jen nastavená kaše. Avšak mohu říct, že tady jsem se celkem bavil, hlavní hrdince to dobře vycházelo, já ji fandil a její záměr chápal. Nejspíš skusím něco podobného. Abych měl kariérní postup, zbavím se svých soupěřů. Jen škoda, že mnoho vražd je jen naznačených a nedočkáme se tady detailů. Atmosféra i díky hudbě je celkem slušná, no slabší je to už s obsazením (hlavně při srovnání s prvním dílem). Uvidíme jak budu hodnotit až uvidím v akci jak si to porcuje Christian Bale. Prozatím dobrý./// Celkem 58%///(18.10.2006)

 • kingik
  **

  Dosti nenápadité pokračování kontroverzního snímku s Christianem Balem, kterého tu nahradila Mila Kunis. Ta ovšem kromě pohledné tvářičky příliš mnoho z hereckého umu nenabídne a jiné to není ani s ostatními herci. Průměrný režisér Morgan J.Freeman opět ničím neohromí, ale na vině je tentokrát spíše mdlý scénář, který nenabízí jedinou napínavou nebo nějak nápaditou scénu. Dost suchý horor.(21.1.2009)

 • Radka_86
  ****

  Tohle jsem nebrala a ani nemohla brát jako horor, ale jako komedie s prvky hororu a velmi velmi černým ironickým humorem to bylo velice dobrý. Říkejte si co chcete ale mě to bavilo :) Ta holka byla naprosto úžasný psychopat a její způsob myšlení mě dostal.(26.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace