poster

Americké psycho 2

 • USA

  American Psycho 2: All American Girl

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2002, 88 min

 • Senfi
  **

  Když jsem tenhle film viděla poprvé vůbec jsem netušila že má jít o hororovou komedii...o to bylo zděšení větší...Kdyby ten film byl dobrej i jako komedie tak je mi změna žánru oproti prvnímu dílu celkem ukradená, ale na tohle se skoro nedalo koukat. Celkově to působilo hrozně nudně, nepromyšleně..nevím jeslti tak holka měla působit děsivě, ale mě jako magor nepřipadala, spíš mi přišlo že je to herečka na dvě věci...(25.8.2005)

 • solskjaer
  odpad!

  Tento film je nekomentovatelný. Přečtěte si moji recenzi na Americké psycho 1 - podívejte se na hodnocení - to vše zderivujte pak odmocněte a nakonec odečtěte 2 hvězdičky. Hrůza hrůzoucí. No teď mě napadlo, že vlastně průměrnému filmovému fanouškovi to musí bý jasné jaký bude film , když se podívá na herecké obsazení.(10.3.2004)

 • JASON_X
  **

  Relativně koukatelné, trochu vtipné, trochu nuda, trochu nesympatická hlavní "hrdinka" s hodně nesympatickým hlasem. S jedničkou to pochopitelně nemá absolutně nic společného, což je každému jasné už v prvních minutách. Zavádějící název je jen taktický podfuk tvůrců, jak k tomuhle filmu přilákat víc diváků.(27.4.2013)

 • Rockerman
  odpad!

  Myslel jsem, že za ten závěrečný fórek dám aspoň jednu hvězdu, ale pak jsem si vzpoměl na to osmdesátiminutové utrpení se na to dívat, ale hlavně poslouchat a ihned mě to přešlo. Příšerné dialogy! Triller je natočený jako parodie nebo komedie ze střední školy. Mila Kunis se hodí na tu roli sériové vrahyně asi tak, jako Danny Trejo na roli papeže! Ona je vůbec spíše taková ozdůbka filmu, než aby něco zahrála. Ještě, že to nebylo moc dlouhé, protože jinak by hrozila psychická újma. Podle mne tedy ODPAD!(12.1.2015)

 • J. T. Kirk
  *

  Proč se to jmenuje zrovna Americké psycho 2? Vždyť to s Americkým psychem nemá skoro nic společného, je to spíše parodie, než pokračování. Sice nebylo Americké psycho žádný suprový film, ale tohle? Mila Kunis je sice kočka, ale ani tady to nebylo nic moc. Ta * je jen za Williama Shatnera, jinak to byla pouze slátanina.(4.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace