Michael Jackson: Video Greatest Hits - HIStory (video kompilace)

Hudební

USA, 1995, 89 min

Komentáře uživatelů k video kompilaci (18)

Jacksona jsem nikdy neměl rád, ale tanečník to byl fantastický. I videoklipy jsou úžasné a některé plné emocí.(30.12.2011)

Kolekce všech klipů od mistra popu a videoklipů. Na klipy je radost pohledět a poslouchat.(1.1.2009)

To nejsou "jenom" videoklipy, to jsou "malé" filmy!(20.7.2008)

Za tohle dvd jsem dal tenkrát 1500kč s křížkem po funuse. Jeto moc hezky udělané,ale v té době už jsem Jacksona nežral. Pro fanoušky povinnost.(27.10.2009)

Michael je a bude nesmrtelný, stejně jako hudba.(29.11.2011)

The Best of M.J. !(26.9.2013)

• Martin741

Este predtym nez Dzeksn zacal chlastat bielidlo, natacal perfektne pesnicky- jo a Dzeksnove klipy boli brutal drahe, tie prachy co za ne utratil, to bol brutal . Hail to the King of Pop 100 %(16.4.2019)

Dvd obsahuje nezkrácené verze klipů + titulky k písním takže lze pobrukovat zároveň s Michaelem. Klipy jsou remasterovány a zvuk vyčištěn do digitální kvality. Kvalita zvuku ve stereu je referenční ukázkou dokonalosti. Co jiného také čekat od Krále popu...(23.12.2009)

Videoklipy s králem popu nikdy neměly chybu. Jsou promyšlené, perfektně natočené a korespondují s textem písně.(5.2.2011)

Výběr toho nejlepšího (což je problém, když je všechno perfektní) od krále popu Michaela Jacsona. Není třeba slov, raději se podívejte na Historii popu a videoklipu, který král stvořil.(10.12.2012)

Tymto vyjadrujem poctu kralovi pop music. Co sa tyka hudby naprosty exemplar ktory predbehol dobu, dokonca svojou famoznou choreografiou dokazal strhunt milionove davy. Co sa tyka jeho nutnosti a prerobenia sa z cernocha na belocha radsej ponecham bez komentara. Bol to on kto vniesol do popularnej hudby novy trend, ktory mnohy ludia napodobnuju a napodobnovat budu i nadalej pretoze Michael Jackson je proste ikona a bude zit v nas i nadalej. Nezmazatelne sa zapisal do analov svetovej hudby. Dvoj-CD History patri snad k tomu najvydarenejsiemu co vzniklo z jeho produkcie. Kral je mrtvy - nech zije kral!(9.7.2009)

Najlepšie z najlepšieho.(8.7.2009)

Jako celek to vidím na pomezí mezi 4 a 5 hvězdičkami. Jsou tu vynikající klipy jako Thriller nebo Remember The Time, zároveň však nic neříkající Don't Stop 'Til You Get Enough. Přes nesmírnou, jak hudební tak vizuální, kvalitu a zajímavé tvůrčí myšlenky dávám nakonec 4 hvězdy, protože je to vlastně pořád na jedno kopyto. Nehodnotím zde zpěv ani hudbu Michaela Jacksona, protože tohle jsou HITY, ale jeho taneční kreace, nápady a jejich realizaci!(2.11.2009)

Soubor skvělých videoklipů...prakticky nic víc...(30.8.2011)

Michael Jackson byl mistr klipů, jeho projev je nadčasový a strhující stále. "Učitel všehomíra!" Nevím, zda existuje hudebník napříč žánry, který by si ho necenil...(6.5.2016)

Největší přednosti DVD jsou long verze videa BAD (18 min ), The way you make me feel ( 9:30 ) a Black or white neochuzená o "panteří" pasáž.(27.8.2011)

Aritmetický průměr všech 10ti videoklipů.(28.6.2017)

10 klipů a písní kterých udalo směr ve vývoji populární hudby.(17.7.2010)