Reklama

Reklama

Evan Danielson je úspěšným finančníkem, který miluje svou práci. Bohužel kvůli ní zanedbává svou rodinu. Na každého ale jednou dojde. Evanovi se množí problémy a s jeho kariérou to jde z kopce. A neví, jak z toho ven. S řešením přijde až jeho sedmiletá dcera Olivie, která ho pozve do svého smyšleného světa imaginárních princezen. Spolu se pak vydají na vzrušující cestu, během které Evan zjistí, že někdy není potřeba nic než jen trocha fantazie a lásky. Díky tomu si uvědomí, že by se svou dcerou měl trávit víc času. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (91)

Fr 

všechny recenze uživatele

Tatínek nebyl kdysi takový. Kdysi byl králem. Silným a mocným. Ale jednou své království opustil…. Filmů na téma ,,špatný táta u kterého má práce přednost a dítě to míní změnit“ je hodně. Některý má pobavit, jiný rozbrečet a tenhle (?) má za úkol ,,proběhnout“. Moc vtipu nezažijeme. Také rozuzlení ve stylu - ,,vše co potřebuješ je láska“ - není nic světobornýho, ale i v životě by mohlo fungovat. Taková jednohubka apelující na rodinné hodnoty, která se dá spíchnout během chvilky. Úsměvné tak je pouze finále, ve kterém se velký kapitalista zamyslí a spíš než na zisky začne myslet na dobro svých zaměstnanců. To už nezní jako pohádka pro děti, ale pro dospělé. Jestli to není spíš sci-fi. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE NAPĚTÍ * ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tak si představte, že Eddie Murphy sice do tohodle filmu nepřináší žádné parádní scény, jako se mu dařilo, když byl policajt z Beverly Hills, ale zase na druhou stranu nehraje dvacet rolí včetně té malé holčičky. Musím říct, že jelikož mám Eddieho rád, tak se mi tenhle film taky docela líbil a řekl bych, že tady to nižší hodnocení je dané spíš tím, co si stádo o Eddiem myslí, ne co si o něm myslí jednotlivec. Ten film fakt špatný není a v rámci rodinných bych řekl, že je to v dnešní době i docela příjemný nadprůměr. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Mark Mancina: 1. Got To Get You In My Life - Matthew Sweet/Susanna Hoffs ,2. Here Comes the Sun - Colbie Caillat ,3. Nowhere Man - Landon Pigg ,4. I'm Looking Through You - Tyler Hilton ,5. I Want To Hold Your Hand - Hope ,6. I'll Follow the Sun - Glen Phillips ,7. Here, There, and Everywhere - Mikal Blue ,8. With a Little Help from My Friends - Karey Kirkpatrick ,9. All You Need Is Love - Paulist Choristers of California ,10. Here Comes the Cun - Mikal Blue/Colbie Caillat ,11. Leaves of Autumn - Paulist Choristers of California , ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Reziser Kirkpatrick natocil zatial len rodinnu animovanu komediu ZA PLOTOM (2006), ktora ma mimochodom celkom bavila a tak sa rozhodol natocit i rodinnu hranu komediu, pricom si myslel, ze Eddie Murphy je ten najspravnejsi komik, ktory zachrani cely film. Nechcem tuto komediu a ani Eddieho hned zatracovat, lebo ma bavila hlavne ta druha polovica filmu, avsak problem je v scenari, kedze sa tam dost omielaju temy financneho sveta, predaja akcii a podobne, co je pre deti nielen nepochopitelne, ale i nudne a zase pre dospeleho divaka moze byt nudny ten imaginarny svet princezien a kralovny, ktore dokazu poradit ohladom spravnej investicie. Hmm. Princezny a investicie moderneho sveta? To akosi nejde dohromady, ale taky je scenar a zalezi len od vas, ci budete mat trpezlivost a podlahnete tomu imaginarnemu svetu. Tak si ho predstavte :-) ________ Eddie Murphy - (Evan Danielson) +++ Yara Shahidi - (Olivia Danielson) +++ Thomas Haden Church - (Johnny Whitefeather) +++ Ronny Cox - (Tom Stevens) +++ Nicole Ari Parker - (Tricia Danielson) +++ DeRay Davis - (John Strother) +++ Vanessa Williams - (Lori Strother) +++ Martin Sheen - (Dante D'Enzo) +++ ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Eddie Murphy po vcelku originálním kousku Meet the Dave, trošku ubral nohu z plynu a střihnul si rodinnou komedii, která má opravdu "velmi" originální vyústění. Párkrát jsem se zasmál, což jsem upřímně nečekal. Eddie Murphy má stále výbornou vyřídilku takže když má zaplatit 400 dolarů své dceři za spálené palačinky, hodí přímo smrtící hlášku. Kdo si ale zaslouží obdiv je indiánský T.H. Church, ten se dle mého názoru musel setsakra vyřádit. Např. svému synkovi nechá prolít hrdlem několik plechovek Red Bullu a výsledek vám jistě nemusím prozrazovat. Celkový kontext komedie je trošku více či méně trapný, záleží kolik kdo zvládne. Vydržet se na to dívat, i přes notně slabší úvod, rozhodně dá. 50% ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama