Sting ...All This Time

(koncert)
všechny plakáty

waits

Sting tohle DVD natočil v době, kdy už jeho solová dráha nevykazovala vzestupnou komerční tendenci (nejúspěšnější, platinové desky The Dream of Blue Turtles, Nothing Like the Sun a Soul Cages jsou prvními třemi solvými kousky z let 1985-91), ale kdy byl pořád ještě nápaditým muzikantem a skladatelem, který se nemusel pouštět do sice roztomilých, ale neinvenčních performancí v katedrálách. Natáčení bylo původně naplánován na 11.9.2011,ale termín byl ze zřejmých důvodů přesunut. Jako obvykle se mu podařilo sestavit výtečnou doporovodnou kapelu, jejiíž páteř tvořili jazzmani (kontrabasista Christian Mc Bride, pianista Jason Rebello, trumpetista Chris Botti). V takovém složení se nabízelo zahrát víc kousků z parádní desky The Dream of the Blue Turtles než jen Moon Over the Bourbon Street (Omar Hakim, Darryll Jones, Kenny Kirkland, Brandford Marsalis! - toho jsem měl štěstí vidět naživo v newyorském Jazz Standardu, životní zážitek). Sting má ale na výběr tolik vydařených kousků, že se ve výběru těžko splete. Závěr je vyloženě nadupaný - If I Ever Lose My Faith in You a Every Breath You Take vyzní výtečně, stálo to za to. Vedle záznamu Live Aid 1985 a raných koncertů Police pro mě nejlepší Sting. Track list:1."Fragile" 2."A Thousand Years" 3."Perfect Love...Gone Wrong" 4."All This Time" 5."Seven Days" 6."The Hounds of Winter" 7."Don't Stand So Close to Me" 8."When We Dance" 9."Dienda" 10."Roxanne" 11."If You Love Somebody Set Them Free" 12."Brand New Day" 13."Fields of Gold" 14."Moon Over Bourbon Street" 15."Shape of My Heart" 16."If I Ever Lose My Faith In You" 17."Every Breath You Take" ()