Šestiraňák

(festivalový název)
  • Velká Británie Six Shooter

Pan Donnelly má namířeno domů - vrací se z nemocnice, kde dal právě sbohem své zesnulé manželce. Když nastupuje do vlaku, ještě netuší, že to pro dnešek zdaleka nebyla jediná zneklidňující situace... (Richie666)

InJo

Asi jsem moc velká citlivka, ale tomuhle druhu černého humoru jsem se vážně smát nedokázal... Což ovšem neznamená, že to není skvěle napsané a především zahrané. Jen v tom vidím víc cynický psychothriller než komedii... Naštěstí mi to ale ani moc nevadí. ;-) 70 - 80 % ()

swamp

Parádní kraťas Martina McDonagha. Nebere si žádné servítky a za tu půlhodinu divákovi naloží slušnou dávku černého humoru. ()

Tomco

Aj keď som sa v Bruggách nenakopol na McDonaghovu strunu stopercentne, práve tento vyšperkovaný krátky počin mi jasne ukázal, že Martin moc dobre vie, čo robí. Paleta nekonečnej zábavy a kvalitnej filmárčiny splasnutá do necelej polhodinky. Tento chlapík je pánom svojho remesla a do budúcna s ním treba určite rátať. Bruggám musím dať ešte jednu šancu. ()

Bachy

Zvířata a Gleeson fungují bezchybně. To oni tak dělají. Jenže pak souhlasím s Isherwoodem - na papíře to musela být velká pecka. Ovšem výsledek je malinko rozpačitý. Nkoliv špatný, jen...rozpačitý. ()

eLeR

Už tu Martin ukázal, ktorou cestou sa bude uberať. To teda bola jazda. A dr.horrible komentár trafil :-). ()

mat.ilda

Páně Donnellyův fucking day... a nejen jeho. K úplné spokojenosti mně scházela už jen nějaká ta oldies vypalovačka od Bronski Beat :-) ()

Flakotaso

Skvělé, černé. A po tomhle přišlo ještě něco mnohem lepšího, co má v názvu Bruggy...už se nemůžu dočkat dalšího McDonaghova díla. ()

Ilicka

Černočerný humor, typicky McDonaghovská pointa. Takhle nějak asi v Irsku vypadá jeden opravdový Den Blbec... ()

Morholt

Totálně nekorektní kraťas. Tady se řiká všechno, co se normálně neřiká. A velký sólo pro Conroye. Jaktože si tohodle kluka nikdo nevšimnul po tom, co tady předved? 100% ()

jhrasko

Ďalšia McDonaghova Írska Halucinácia. Sám som lenivý vo vlaku prestúpiť inam, keď sedí vedľa mňa nejaké hovado ! OH, JESUS. WHAT A FUCKING DAY ! ()

Lacike

Zrezirovane to je dobre, ale vobec sa mi nepacil obsah. Pokial bolo cielom vyvolat negativne pocity, tak sa film podaril na jednotku. ()

Iggy

Označení "a black and bloody Irish comedy" je ještě hodně umírněné. "Oh, Jesus, what a fucking day!" ()

maseer2

den blbec, vybuchující kráva, britský černý humor a pointa pasující jak prdel na hrnec v kraťasu, který je jakýmsi úchylným způsobem hrozně zábavný :) ()

M.Macho

Martin McDonagh je drsný poeta vycházející z naturelu rodného kraje... Jeho temná hříčka taktéž. O God, what the fucking day... ()

TheSame

Tak dojemné a zárovneň hrozně smutné... narazil jsem na to až po Martinově snímku In Bruges, tak bych se tomu vlastně snad už ani divit neměl... 5*. A Martine, už se těším na tvých "Seven Psychopaths"! ()

Paxxx.cz

Docela podařený a hvězdně obsazený kraťas plný černého humoru od režiséra filmu V Bruggách. Sem tam jsem ze zasmál, chvílemi trochu nudil proto za 75%. ()