Reklama

Reklama

Recenze (4)

salome 

všechny recenze uživatele

Nejsou některá místa moc povedená, herecké výkony dobré...ale tak krásně ukazuje tu debilitu komunistické diktatury! Už jen ty soudní procesy a až k pláči, jak nespravedlivá je to demagogie a přesto po ní tolik lidí volá! Kam se jim ztratil rozum, kdo má na svědomí, že vnímání mezi dobrem a zlem mají tak zvrácené! ()

Mariin 

všechny recenze uživatele

Pozor, tento film (tvářící se jako katolický) může klamat. Jako ukázka praktik komunistického režimu je film dobrý, ale to ještě neznamená, že je dobrý i v otázce náboženské. Ta zde není vlastně nijak konkrétně přiblížena, o teologii nemluvě! Pozor, tento film může svádět k nekritickému hodnocení Medžugorje jako takového! ()

Reklama

Hedka 

všechny recenze uživatele

Maximum - bez ohľadu na dôveryhodnosť zjavení v Medžugorjí. Film je viac zameraný na absurdnosť komunistického režimu než na hľadanie odpovedí o pravdivosti, či nepravdivosti zjavenia Gospy. Jeho výpovedná hodnota je tým zaujímavá pre každého diváka - veriaceho, či neveriaceho. Áno, súhlasím s hlavným hrdinom: pevná viera nepotrebuje senzácie, ani zjavenia. A určenie ich pravdivosti je predsa len v kompetencii inej autority.... ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama