Radiohead TV: Nejprolhanější ústa na světě

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2005, 110 min

Mike Mills

Thom Yorke

Hudba je samozřejmě abnormálně geniální, ale radši si ji poslechu na řadovkách než v tomhle televizním maglajzu. Jako projekce mě to těžce nebavilo.(10.8.2005)

Skloubení výborných songů Radiohead a více či méně úchylných a více či méně pochopitelných krátkých filmečků. Některé byly velmi dobré, některé ne, ale za hlavní zdroj zábavy stejně považuji virtuálního moderátora a rozhovory s Thomem a Edem :) Hodnotím velmi neobjektivními 90 %(16.8.2005)

Samozřejmě že nejprve jsou Radiohead a pak až hudba, ale tohle bylo celý divný, zmatený, nicneříkající. 3* za hudbu a několik docela pěkných animací.(30.4.2009)

Některé klipy jsou naprosto úchvatné (Where I End And You Begin, Fast-track,..) a rozhovory s Thomem a Edem, prokládané mimozemšťanem Nigelem taky parádní... jen těch záběrů ze studia a z koncertů bylo sakra málo!!(28.3.2011)