poster

Neslyším zlo

 • USA

  Hear No Evil

 • Slovensko

  Nepočujem zlo

Thriller

USA, 1993, 97 min

Kamera:

Steven Shaw

Hudba:

Graeme Revell

Střih:

Éva Gárdos

Scénografie:

Bernt Amadeus Capra
(další profese)
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,679,569Tržby Celosvetovo $-(26.6.2009)

 • kingik
  *

  Dost nuda s absencí výrazných momentů. Když je thriller málo plnokrevný a nepřekvapivý, je to tragédie a když hlavní hrdinka hrající sluchově postiženou, kterou je i ve skutečnosti, nehraje nijak extra, není pak o co stát. Námět samotný čerpá z mnoha jiných filmů a nejvíce připomíná Čekej do tmy, ale s tím rozdílem, že není ani trochu napínavý a ani trochu vynalézavý. Rutině pojatá režie Roberta Greenwalda zabíjí postupně už jen náznaky nějaké drobné invence a herci z druhé herecké gardy okolo Marlee Matlin s tím nic neudělají. Jen odehrají stejně rutině svoje party a zmizí ze scény se nasvačit. Film se nedá doporučit, protože abych někoho znudil, to si na triko nevezmu. 20%(29.12.2011)

 • Phobia
  **

  Průměrný, místy nudný a předvídatelný thriller, nějak není co pochválit ani vyloženě poplivat. 50%(22.12.2008)

 • Sir Ludvig
  ***

  Béčko ako vyšité. Dá sa celkom dobre pozrieť už len kvôli zaujímavému nápadu s hluchou hlavnou protagonistkou. Dobrá atmosféra, nejaké to prekvápko, herci sa snažili a môj kaMARáT to má ako originálnu videokazetu, takže...(27.1.2004)

 • Wacoslav1
  **

  Nudnej totalne neakcni thriller dej a pribeh o hovne a ten namet taky libil se mi akorat ten Sheenuv zkorumpovanej fizl jinak celkem nezazivna ojeta televizni nuda jo a taky nevim proc bych se mel ztotoznit z hlavni hrdinkou jenom proto ze je hlucha jak poleno.. nevim jak jiny ale mne to skutecne nedojalo dost slabej prumer a to sem jeste milosrdnej asi slabsi chvilka nebo co...(17.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace