poster

Alf versus U.S. Army (TV film)

 • Německo

  Project: ALF

 • Německo

  Alf - Der Film

 • Slovensko

  Projekt ALF

Komedie / Sci-Fi / Rodinný

Německo / USA, 1996, 95 min

 • Sadova302b50
  **

  Seriál jsem zbožňovala a tak jsem byla na film velmi zvědavá. První část ještě docela šla, potom se to nějak zbortilo tuctového, nudného filmu s naprosto předepsanou linkou, co a kam se má ubírat a především se slabým humorem omezeným jen na pár Alfových hlášek. Škoda, seriál byl pro mě kultovní. Alespoň, že zůstal Ota Jirák v českému dabingu. 43%(4.4.2015)

 • Nancy
  **

  Určitě velké zklamání po skvělém seriálu, který mi připomíná mé krásné dětství. Alf přišel o mnoho ze svého mohutného charisma a není už ani tak vtipný. Celá rodinná atmosféra je pryč a Alf místo aby provokoval sousedy a vykrádal lednici, radši zdrhá z výzkumné stanice. Postrádám mnoho kultovních postav, jednak celou rodinu Tannerových a pak i sousedku Okmonkovou. Tenhle komerční systém Hollywoodu nemám ráda - z každého populárního seriálu nebo grotesky udělat hned celovečerák. Výsledek je předem jasný, ale stejně si svět nedá pokoj. Velká škoda...(22.2.2005)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Když jsem zjistil, že Alf se vydává do boje s US Army, tak jsem nechal Chucka Norrise dojet na konec kruhového objezdu a pak jsme společně vyrazili Alfovi na pomoc. Na místě jsme však poněkud zklamaně sledovali, že Alf nebojuje s americkou armádou, ale armáda pouze trapně atakuje pozice nic nechápajícího mimozemšťana a v takové situaci evidentně nebylo naší pomoci potřeba. Já jsem tedy zůstal až do konce, protože mne to přiměřeně bavilo, ale Chuck jen znechuceně ukopl jeden roh Bermudskému čtverci a šel se rozptýlit svědomitým počítáním do nekonečna.(4.3.2014)

 • Colonist
  ***

  Na televizní seriál to nemá (nebýt Alfa, tak to s ním nemá nic společného), ale zas tak hrozné to není. Herci sice nejsou nic moc (až na standardního Sheena) a dialogy jsou někdy příšerně umělé, přesto Alf chrlí jednu hlášku za druhou a díky němu jsem vydržel tento film dokoukat. Je sice pravda, že je zde spousta trapných vtipů, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř. Nějaký hluboký scénář nehledejme, zápletka je jednoduchá a jde pořád o to samé. Hudbu dělal Mark Snow, který také komponoval hudbu k seriálu Akta X, kde se předvedl v celé své kráse, zdejší hudba je ale taková nijaká a tuctová. Milým překvapením je český dabing s perfektním Otou Jirákem, který se povedl, což u podobných filmů nebývá obvyklé. Jednou za čas se tento film dá, zábava to je.(15.8.2007)

 • mafianis
  ****

  Jednoznačne tam chýba to čaro s povodného seriálu ALF a chýbajú členovia rodiny Tennerovcov či hlúpi susedia Ochmonekovci. Ale zase tento film je zasa niečo uplne iné ako je komedialny seriál. Film je ponaný ako viac SCI-FI, s prvkami bláznivej komédie o mimozemštanovi, ktorý na zemi sposobí niekolko zaujimavých problémov pre diváka. Skvelá rodinná komédia pre všetkých...(20.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace