Makai ōji: Devils and Realist (TV seriál)

• japonský

魔界王子 devils and realist

Makai Ouji: Devils and Realist

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2013, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Obyčejný příběh bohatého synáčka, který chce být elitou, jenomže přijde o mění a přijde si k démonům. Hlavní postava mi byla velmi sympatická, protože nevyšilovala z nadpřirozena, naopak vyšilovala z velmi světských věcí. Nemá smysl na to koukat kvůli soubojům, originalitě anebo perfektní animaci – ani jedno to nemá. Ale pokud chcete trošku špatné mytologie, náboženských pojmů, hašteření mezi démony, ujeté anděli, šprta, máte dost uječených spolužaček… tohle by mohlo projít. Nic náročného, prostě anime, které neurazí, ani nedojme, a ač má ohrané vtipy, mě pobavily. No a občas to bylo trochu teplejší. Slabší 3* a pro holky.(2.2.2014)

• Gogo333

První díl docela pobavil, ale další tři už vůbec a tak po čtvrtém díle končím. Hl. postava je William, který zjišťuje, že rodina je na mizině a tak hledá v domě něco na prodej a nalezne tajnou komnatu. V ní vyvolá ďábla Dantaliona a ten ho informuje o co jde. Nakonec se Dantalion přidává na školu jako spolužák Williama. Moc mi nesedlo to prostředí školy ani postavy, ale líbil se mi ten fantasy svět a první díl. 45%(4.8.2013)