poster

One Piece: Norowareta seiken

 • Japonsko

  ワンピース呪われた聖剣

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2004, 95 min

Předloha:

Eiichiro Oda (komiks)

Scénář:

Jošijuki Suga

Hudba:

Kóhei Tanaka
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $13,422,333(7.8.2010)

 • Ceres
  *

  Nuda. Příběh mě vůbec nechytnul, velmi slabý odvar toho, co můžeme vidět v seriálu.(13.12.2013)

 • Janko666
  ***

  Docela průměrný a předvídatelný filmík, ale potěšilo mě, že Luffy neníl tím co vyřídí hlavního padoucha.(13.12.2010)

 • Naslund
  ****

  Posádka Going Merry přiráží k novému ostrovu. Zatímco se většina členů posádky cpe skvělým jídlem v místní hospodě, Zora kontaktuje jeho starý známý, který po něm chce pomoct se svým tajemným záměrem. Zoro zmizí a Luffyho posádka se ho vydává hledat na ostrov plný starých chrámů, tunelů a kupodivu i mariňáků. Příběh samotný mě až tak nebavil, ale to se tak stává u všech filmů u předlouhých shonenů. Tady jsem se ale jinak velmi bavil. Kde jinde byste našli dobrodruha, který prochází tunely plnými nejhrůznějších pastí, který je všechny radostně spouští, protože je prostě zábava se před nimi zachraňovat. No a aby to bylo ještě lepší, tak s ním jde zbabělý Usopp, který se snaží za každou cenu dělat, že se nebojí těch obřích koulí, které je pronásledují. Jinak jsou tu moc hezké souboje, což u One Piece nebývá zrovna zvykem. Jsou takové přehledné, rychlé a nápaditě... přesně takové, jaké mají být všude. A on vlastně ani ten příběh není nijak špatnej.(30.10.2010)

 • AngelLucy
  ***

  Chybí tomu patřičná "duše" vlastního seriálu, který v sobě nese hodně poselství, ponaučení, srcdceryvných a dechberoucích chvil. Po tomhle filmu sem měla pocit spíš ztráty času, děj byl hodně jednoduchý a předvídatelný, zasmála jsem se tak maximálně když blbli Usopp s Luffym nebo v konečné scéně, jinak jsem z toho měla smíšené pocity. Myslím si, že tímhle způsobem zmíněná Zorova minulost by byla dosti chabá a za canon ji nedokážu brát. Předešlý film byl rozhodně rozvinutější a lépe zpracovaný.(20.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace