Holka jako lusk

Skusni to!

Dievča ako lusk

Komedie / Romantický

USA, 2001, 83 min

Cože, 55%? Vždyť je to naprosto super teenagerovská komedie! Fakt na odreagování jednoznačná záležitost, která je hodně vtipná a zároveň nečerpá z fekálního humoru (většinou). Zápletka filmu je celkem milá, docela průhledná, ale tak to u těhle filmů bývá. Co ale musím vyzdvihnou je, že se celkem neznámýmu režisérovi dobře daří zkloubit 3 žánry (teen komedii, romantiku a muzikál) aniž by to působilo trapně. Takže kdybyste náhodou o tenhle film někde v telce zakopli, zkuste se ně něj juknout a myslim, že nebudete litovat.(26.2.2008)

• Thomick

Všechno špatně: dřevo s hororovym kukučem v hlavní roli, obdivuhodně přepjatej profesor, co se do hlavní role bohužel sám stylizuje, a nakonec ta šílenost při závěrečných titulkách, která nám neomylně připomíná, že jsme měli tu čest s totálně nevkusnou, nehumornou teenagerovkou. Ah! Zaplaťpánbů za mý zlatíčko Kirsten (a potažmo bohužel nemluvnou, nevytěženou Miličku). Protože shrnuto podtrženo ... neskutečně stupidní zábava.(6.1.2013)

Naprosto jednoznačným mazákem filmu je ten pes. Ten neměl v tý svý psí makovici nic jinýho, než sex a tím u mě těžce bodoval. Jak vojel ten banánovník, to byl doslova "šukací majstrštyk". Mám za to, že nějaká psí holka si s tímhle psím frajerem vskutku pošmákne. Za zmínku ještě stojí, že jsem se zamiloval do další herečky. / Kolikatý už :) / Tentokrát jsem svou přizní poctil Kirsten Dunst, měla v sobě takovou tu jiskru, která u mě rozpaluje nejdůležitější klučíčí orgán........ano, správně holky, je to mozek :)))(6.10.2008)

Hlavni predstavitel mi byl straslive nesympaticky, takze jsem s nim nemohla ani trosicku soucitit. A vubec jsem neverila tomu, ze by o nej mely zajem ty nejhezci holky. Chapu, ze to nemel byt buhvijaky fesak, ale urcite by se nasel nekdo lepsi, nekdo, kdo ma alespon charisma a umi hrat. Jeho rodice byli ovsem skveli! Shane West taky zaujal, i kdyz hral netradicne zaporaka. Martin Short sice predvedl jen zlomek sveho nekdejsiho umeni, ale rada jsem ho videla. Fekalni a zvraceci excesy mi zabavu trosku kazily, ani pes me nebavil, ale celkove to byla slusna podivana.(6.8.2010)

Pokud bych usuzoval o inteligenci americké mládeže podle vtípků, které tvůrci pravidelně vkládají do komedií určených pro tuto věkovou skupinu, tak bych si úspory do dolaru asi neuložil :) Když si ale zvýšíte toleranci u fekálních a kopulačních fórků na maximum, pak je tohle docela příjemná a zábavná oddychovka s variací na Shakespeara.(29.12.2003)