poster

Holka jako lusk

 • USA

  Get Over It

 • Slovensko

  Skusni to!

 • Slovensko

  Dievča ako lusk

Komedie / Romantický

USA, 2001, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  ****

  Cože, 55%? Vždyť je to naprosto super teenagerovská komedie! Fakt na odreagování jednoznačná záležitost, která je hodně vtipná a zároveň nečerpá z fekálního humoru (většinou). Zápletka filmu je celkem milá, docela průhledná, ale tak to u těhle filmů bývá. Co ale musím vyzdvihnou je, že se celkem neznámýmu režisérovi dobře daří zkloubit 3 žánry (teen komedii, romantiku a muzikál) aniž by to působilo trapně. Takže kdybyste náhodou o tenhle film někde v telce zakopli, zkuste se ně něj juknout a myslim, že nebudete litovat.(26.2.2008)

 • Thomick
  *

  Všechno špatně: dřevo s hororovym kukučem v hlavní roli, obdivuhodně přepjatej profesor, co se do hlavní role bohužel sám stylizuje, a nakonec ta šílenost při závěrečných titulkách, která nám neomylně připomíná, že jsme měli tu čest s totálně nevkusnou, nehumornou teenagerovkou. Ah! Zaplaťpánbů za mý zlatíčko Kirsten (a potažmo bohužel nemluvnou, nevytěženou Miličku). Protože shrnuto podtrženo ... neskutečně stupidní zábava.(6.1.2013)

 • Enšpígl
  ***

  Naprosto jednoznačným mazákem filmu je ten pes. Ten neměl v tý svý psí makovici nic jinýho, než sex a tím u mě těžce bodoval. Jak vojel ten banánovník, to byl doslova "šukací majstrštyk". Mám za to, že nějaká psí holka si s tímhle psím frajerem vskutku pošmákne. Za zmínku ještě stojí, že jsem se zamiloval do další herečky. / Kolikatý už :) / Tentokrát jsem svou přizní poctil Kirsten Dunst, měla v sobě takovou tu jiskru, která u mě rozpaluje nejdůležitější klučíčí orgán........ano, správně holky, je to mozek :)))(6.10.2008)

 • gilmore_girl
  ***

  Hlavni predstavitel mi byl straslive nesympaticky, takze jsem s nim nemohla ani trosicku soucitit. A vubec jsem neverila tomu, ze by o nej mely zajem ty nejhezci holky. Chapu, ze to nemel byt buhvijaky fesak, ale urcite by se nasel nekdo lepsi, nekdo, kdo ma alespon charisma a umi hrat. Jeho rodice byli ovsem skveli! Shane West taky zaujal, i kdyz hral netradicne zaporaka. Martin Short sice predvedl jen zlomek sveho nekdejsiho umeni, ale rada jsem ho videla. Fekalni a zvraceci excesy mi zabavu trosku kazily, ani pes me nebavil, ale celkove to byla slusna podivana.(6.8.2010)

 • golfista
  ***

  Pokud bych usuzoval o inteligenci americké mládeže podle vtípků, které tvůrci pravidelně vkládají do komedií určených pro tuto věkovou skupinu, tak bych si úspory do dolaru asi neuložil :) Když si ale zvýšíte toleranci u fekálních a kopulačních fórků na maximum, pak je tohle docela příjemná a zábavná oddychovka s variací na Shakespeara.(29.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace