Holka jako lusk

Dievča ako lusk

Komedie / Romantický

USA, 2001, 83 min

• Thomick

Všechno špatně: dřevo s hororovym kukučem v hlavní roli, obdivuhodně přepjatej profesor, co se do hlavní role bohužel sám stylizuje, a nakonec ta šílenost při závěrečných titulkách, která nám neomylně připomíná, že jsme měli tu čest s totálně nevkusnou, nehumornou teenagerovkou. Ah! Zaplaťpánbů za mý zlatíčko Kirsten (a potažmo bohužel nemluvnou, nevytěženou Miličku). Protože shrnuto podtrženo ... neskutečně stupidní zábava.(6.1.2013)

Chester šuká banánovník(11.7.2004)

• IQ Tiqe

Ztráta času(18.12.2008)

Typická Teenagerská komedie, s typickým dějem i s typickým koncem. Za zmínku snad jen stojí, že zde jednu z hlavních rolí hraje Kirsten Dunst, ale její účast zde, film nějak rapidně nepozvedává. a ani komediální prvky nejsou zrovna jedny z nejlepších. Horší 3*(6.7.2006)

"Sbal jinou. Je jich dost. Užiješ si se svým klackem stejně." Tak tento vztahový trojúhelník, který byl chvílemi čtyřúhelník a nakonec osmiúhelník, patrně nedokáže překvapit nikoho, kdo někdy zabloudil do romantické komedie. Ono očekávat od tohoto žánru originalitu je dost odvážný nápad, takže já jsem se spíše soustředil na sympatické figury a triviální fórky, které mě rozesmály. Tím samozřejmě myslím nadrženého chlupáče Chestera, před kterým neuteče ani banánovník, nebo moderně ujeté rodiče a samozřejmě spontánní sólo Tančící nohy.(20.11.2016)