Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Byla to první holka, která ho kdy viděla nahého a ač mu bylo jen sedm let, dost to tehdy prožíval. Allison a Berke se pro sebe prostě narodili. Když se Allison odstěhovala, Berke nikdy nezapochyboval o tom, že je osud opět svede dohromady. Nakonec se to stalo v jídelně střední školy. Úsměv, jiskřička v oku a ruka byla v rukávu. Po šestnácti měsících se ale idylka nečekaně rozpadá a Berke dostává kopačky. Jediné, na co dokáže myslet, je jak dostat svoji životní lásku zpět. Je pro to ochoten udělat cokoliv, dokonce se přihlásí i do školní muzikálové show, jen aby byl Allison na blízku. Při konkurzu mu pomůže kamarádova sestra Kelly. A zaslepený Berke si ani nevšimne, jak je vlastně Kelly krásná... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (66)

golfista 

všechny recenze uživatele

Pokud bych usuzoval o inteligenci americké mládeže podle vtípků, které tvůrci pravidelně vkládají do komedií určených pro tuto věkovou skupinu, tak bych si úspory do dolaru asi neuložil :) Když si ale zvýšíte toleranci u fekálních a kopulačních fórků na maximum, pak je tohle docela příjemná a zábavná oddychovka s variací na Shakespeara. ()

Torision 

všechny recenze uživatele

Cože, 55%? Vždyť je to naprosto super teenagerovská komedie! Fakt na odreagování jednoznačná záležitost, která je hodně vtipná a zároveň nečerpá z fekálního humoru (většinou). Zápletka filmu je celkem milá, docela průhledná, ale tak to u těhle filmů bývá. Co ale musím vyzdvihnou je, že se celkem neznámýmu režisérovi dobře daří zkloubit 3 žánry (teen komedii, romantiku a muzikál) aniž by to působilo trapně. Takže kdybyste náhodou o tenhle film někde v telce zakopli, zkuste se ně něj juknout a myslim, že nebudete litovat. ()

Reklama

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Trapná, v některých momentech až neskutečně, teenage komedie, kterých na počátku nového tisíciletí bylo po úspěchu Prciček nespočet. Dvě hvězdy dávám za pár úsměvných scének (nejvíc jich měl na svědomý asi Shane West) a poměrně hodně známých budoucích hvězd (Mila byla sežrání už v 18). PS. Největším trapákem filmu pro mě nebyl nikdo z teengerů, ale příšerák Martin Short. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Sbal jinou. Je jich dost. Užiješ si se svým klackem stejně." Tak tento vztahový trojúhelník, který byl chvílemi čtyřúhelník a nakonec osmiúhelník, patrně nedokáže překvapit nikoho, kdo někdy zabloudil do romantické komedie. Ono očekávat od tohoto žánru originalitu je dost odvážný nápad, takže já jsem se spíše soustředil na sympatické figury a triviální fórky, které mě rozesmály. Tím samozřejmě myslím nadrženého chlupáče Chestera, před kterým neuteče ani banánovník, nebo moderně ujeté rodiče a samozřejmě spontánní sólo Tančící nohy. ()

gilmore_girl 

všechny recenze uživatele

Hlavni predstavitel mi byl straslive nesympaticky, takze jsem s nim nemohla ani trosicku soucitit. A vubec jsem neverila tomu, ze by o nej mely zajem ty nejhezci holky. Chapu, ze to nemel byt buhvijaky fesak, ale urcite by se nasel nekdo lepsi, nekdo, kdo ma alespon charisma a umi hrat. Jeho rodice byli ovsem skveli! Shane West taky zaujal, i kdyz hral netradicne zaporaka. Martin Short sice predvedl jen zlomek sveho nekdejsiho umeni, ale rada jsem ho videla. Fekalni a zvraceci excesy mi zabavu trosku kazily, ani pes me nebavil, ale celkove to byla slusna podivana. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (3)

  • Kirsten Dunst vzala roli v téhle komedii, protože nabízela příležitost ve zpěvu. Píseň Dream of Me se stala vrcholem finále. (NinadeL)

Reklama

Reklama