poster

Jimmy Neutron

 • USA

  Jimmy Neutron: Boy Genius

 • Slovensko

  Jimmy Neutron

Animovaný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2001, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  ***

  Pro malé děti to musí být asi bomba, nebo pro hodně dětinské puberťáky. Pro mě ten průměr, možná trošku lepší než průměr. Vůbec se mi nelíbila animace, ale za to hlášky, scénky a nápady byly některé velmi podařené. Co, můžete dělat, když vaši nejsou doma; mimozemšťani jsou žloutky vypadající jak sliz a jejich bůh je velký kur; udělat si vesmírnou loď z atrakcí zábavního parku (jako ta chobotnice byla hodně dobrá); učitelka bojující s červem pomocí úhloměru; účes alá holčička; a spousty dalších detailů, ale ani to to nezvedne přes 3,5* hvězdy. P.S. Ten pes byl naprosto boží...chci. (Ne, to vůbec neodkazuje na to, že jsem infantilní).(19.12.2012)

 • Anniysha
  *****

  Pokud bych se měla rozhodnout mezi Shrekem, Příšerkami A Jimmym, vybrala bych si Příšerky. Přesto je ale Jimmy Neutron nejlepší pohádka pro děti , co jsem viděla. Je to koukatelné i pro starší publikum - Jimmyho přihlouplý kamarád, mimozemšťani , tančící rodiče a nebo domácí laboratoř..to Vás prostě bude bavit!!(23.3.2010)

 • lennyd
  ****

  Jimmy Neutron má jedinou zábavu - neustále vymýšlí nějaké zlepšováky, které mu usnadní jeho přetěžký život (znáte to, rodiče, škola). Když jednoho dne s kamarády utečou z domu, aby mohli být na slavnostním spuštění místního zábavného parku, všichni vysloví společné přání - svět bez rodičů. A to netuší, že zákeřná mimozemská civilizace jejich přání mimoděk vyslyší, a všechny dospělé odlifruje na svoji planetu aby se staly potravou pro mimozemského boha (v podobě hnusného kuřete). Jimmy i ostatní se musí vydat na cizáckou planetu, aby své rodiče zachránili a mimozemšťany nakopali tam, kde mají lidé sedací partie... Kdyby si člověk ubral ze svého věku takových 20 let, případně si před sledováním filmu dál několik panáků, tak se bude perfektně bavit. Jimmyho vynálezy jsou naprosto úžasné (co na tom, že většinou nefungujou úplně stoprocentně), a spoustu z nich bych využil i v reálném životě (naprosto dokonalý je jeho robopes). Příběh je takovej naivní, ale to výše zmíněnou podmínkou jednoduše obejdeme, takže zde bych ani nic nevytýkal. Docela fajn podívaníčko..(1.2.2004)

 • Gemini
  ****

  Jimmy Neutron je mocný, mocnější je Dexterova Laboratoř. No ono to s tou neutronovou mocí taky nebude nijak zvlášť žhavé, zrovna jako v reálném světě:) Za Příšerkami i Shrekem docela zaostává, do kina bych na něj nešel. Ale v teple domova na (samozřejmě ZCELA LEGÁLNĚ VLASTNĚNÉM;)) DVD to není tak zlé. Pokud máte doma malého montéra či vědátora, určitě se mu to bude líbit. Pro dospělejší publikum se taky pár vtípků najde, takže ode mě to je za 70%.(26.2.2007)

 • Galadriel
  ****

  Tenhle film jsem se rozhodla půjčit v půjčovně poté, co jsem shlédla Oscarový večer 2001. Shreka i Příšerky už jsem měla za sebou a tak mě zajímal i ten třetí kandidát na nejlepší animovaný film. A nezklamal mě. Neobyčejně vtipný film, se zajímavou animací prorostlý skvělými momenty. A nesmím vynechat mimozemšťany, kteří opravdu nemají chybu.(25.4.2003)

 • - Film natočen po vzoru několika tříminutových snímků, které vysílal dětský TV kanál Nickoledeon v letech 1999 až 2002. (Terva)

 • - Jméno jedné z hlavních postav Sheena Esteveze vymyslel Martin Sheen, jehož rodné jméno je Ramon Estevez. (Pumiiix)

 • - Do roku 2012 se jednalo o jediný snímek společnosti Nickoledeon, který byl nominován na Oscara. Cenu tehdy filmu „vyfoukla“ komedie Shrek (2001), až vyhrál cenu v roce 2012 animovaný snímek Rango (2011). (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace