Syrový a surový snímek naplno odhalující principy a metody tehdejšího východoevropského (kam taky patříme) medicínského prostředí. Brejchová tu vypadá stará, její postavě je 36 let. Film, u kterého vás budou preventivně brnět končetiny a ani jednou se nezasmějete. I tohle je ale život.(16.9.2018)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 = 11.1.1977 --- réžia českého znenia (ÚPF) = JAN MORAVEC (7.2.2009)(7.2.2009)

Psychologický snímek, který vypráví příběh mladého chlapce Czaba, který díky banálnímu úrazu, přichází na daleko závažnější onemocnění, vlivem kterého mu má být amputovaná noha. Prchá z nemocnice zpět domů, kde bojuje s vlastním strachem a pocitem zodpovědnosti. Operaci nakonec podstupuje a přichází na to, že přijít o nohu, bylo v porovnání s potížemi jiných pacientů, ještě celkem snesitelné. Jana Brejchová v roli Czabovi lékařky, do které je chlapec tajně zamilovaný. Velmi solidní psychologické drama.(6.3.2016)

V jedné z hlavních rolí naše Jana Brejchová v roli lékařky na chirurgii.(21.8.2015)