poster

Žabí princ v New Yorku (TV film)

 • Česko

  Žabí princ

 • USA

  Prince Charming

 • Slovensko

  Žabí princ

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2001, 87 min

 • dakarin
  ***

  Snaha o využití potenciálu objeveného námětem Návštěvníků s Jeanem Reno - není to tak špatné, vizuálně nadprůměrné, myšlenkou chvíli nahoře, chvíli dole --- sice žádný zázrak, ale příběh si podrží alespoň při prvním sledování --- ostatní napodobeniny Návštěvníků (1993) nedopadly jinak --- ono to filmové kouzlo nesedne jen tak ;-)(27.12.2010)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Přesuneme klasickou evropskou pohádku do New Yorku a uvidíme, co to udělá. Kvák! řekl princ. Nechápou ti dva, že se zkrátka doba změnila? Ufff, ty patetický řeči, lááááska, povinnost, jémináčku. Kvák! řekl princ, když jsem to viděla podruhé: Kvák! říkal princ i potřetí. Kvák, bude princ říkat naprosto pokaždé, když budou dávat tuhle roztomilou pohádku nepohádku.(28.12.2010)

 • Lavinia
  ***

  Roztomile odpočinková pitominka o celkem ničem, neurazí, nezhnusí a ti žabáci byli rozkošně polidštění. Zejména oceňuje, že je odlišili barevně - kdo má zkoumat, která žába je která? Už jen za to ty 3 hvězdičky, když pomyslím, jak mě namáhá v některých moderních seriálech pořád přemýšlet, kdo je kdo, když všichni vypadají stejně. Dlouhovlasé holky, na ježka hošani, identický výraz. Tady bylo aspoň jasno.(20.2.2013)

 • DJ Obelix
  *

  Jednoho ospaleho sobotniho odpoledne jsem si pustil jednu nejmenovanou TV s ciste televizni produkci a narazil jsem tam na tento film. Trosku me tam prekvapila Christina Applegate a jelikoz mam tuto herecku rad ze "zenaty se zavazky", rozhodl jsem se filmu dat sanci. Jenze zhruba po pul hodine jsem nudou usnul, tak hvezdicku musim dat jen diky Christine...(27.2.2007)

 • Mrkvič
  **

  Občas vtipná, ale většinou spíš naivně hloupoučká pohádka ala francouzští Návštěvníci. Kde ostatně v nepovedeném pokračování hrála také Christina Applegate a dokonce to bylo ve stejném roce. Takže podobně jako její rutinní postava pěkné miloučké průvodkyně moderní dobou pánům ze starověku, tak rutinní je tahle dětská taškařice se spoustou láskování a šermířského blbnutí. Ale když v tom jsou herci jako Billy Connolly, tak to klidně zkoukne i protřelý divák jako já :)(24.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace