Snědený a opuštěný

USA, 1987, 85 min

Christopher Hart

Dyanna Taylor

• Campbell

Tak tohel byla mega břečka. Nebudu se přetvařovat film jsem dokoukal s tím že jsem dost často koukal do novin které byly zábavnější než tohle dílo. Komedie je nulová člověk se nepousměje ani na 2 vteřiny. A celou dobu sledujeme vztah nějakýho vola a nějaký naivky a do toho se občas objevý vyžraný prase. Vůbec nechápu co koho vedlo tohle natočit. A vůbec nechápu proč já tohle zrovna viděl.(5.9.2012)

• J.Connor

Pojmem kýč si rozhodně představuju něco jiného. Kýčovitost neznamené, že je něco automaticky špatné a velmi trapné a právě to jsou adjektiva přesně padnoucí na Eat and run. Cítím tam určitou upřímnou snahu o ztřeštěnou a skutečně velmi bláznivou komedii (už jen ten námět, že), ale prostě to nefunguje a u většiny fórků spíše nabíhá obří WTF, jemuž napomáhají lowbudget a sestava sice celkem solidních, ale stále spíše třetiligových herců. U nás vydal na VHS label Lars, prvních 20 minut mé kopie bohužel někdo přehrál Občanským judem, tak snad mi nic podstatného neuniklo, heh.(23.8.2018)

• kaylin

V konečném důsledku je tak snímek „Snědení a opuštění“ strašný kýč a moc se s tím neudělá. Není to vtipné, není to strašidelné a zápletka je jednoduchá, většina dění je podřízena oněm hloupým vtipům. S tím se prostě nic nenadělá. Pokud vám blbý humor nevadí, tohle si možná užijete, ale skákat do stropu z toho asi nebudete. Jestliže se ale sháníte po raritách, tohle je docela vyhovující kousek.(4.2.2014)