Šerif se snaží zastavit vražedné řádění němého vraždícího maniaka, který má následkem dlouholetých lékařských experimentů schopnost sám sebe léčit. (Filmbox)

TV spot

movie

Absolutně zapadlý horrorový masterpiece. Naprosto mě zaráží, že SILENT RAGE nemá zhruba dvacet pokračování, protože postava vraždícího nepřemožitelného quazi-zombie maniaka patří mezi jedny z nejděsivějších slasherových dranžíráků evr. U spousty scén jsem sral strachy, k tomu ještě výborný synťákový soundtrack Petera Bernsteina. Chucka Norrise neřeště, ten tu stojí stejně za hovno jako ve zbytku svoji filmografie. ()

Gilmour93

Tři doktoři si hrají na bohy, jako by nevěděli, že existuje jen jeden a zrovna u nich ve městě dělá šerifa.. Chuck Norris na stopě němého terminátora s Libbyho opičím ksichtem si neustále o něco nenuceně opírá nohu. O nárazník služebního vozu, o konferenční stolek, o zábradlí, o obličeje členů motorkářského srandagangu a když s přihlouplým úsměvem uspokojuje ex-přítelkyni, myslí při tom na růžové naducané tvářičky svého zástupce Charlieho, protože jinak se ten přívětivý přístup k neschopnému kolegovi nedá vysvětlit.. Připitomělé béčko přecpané žánrovými klišé. Už dlouho před závěrečnými titulky se vás zmocní Tichá lhostejnost.. ()

George Stobbart

Psychopatický vrah, ktorý je po policajnej akcii zastrelený sa vďaka pochybnému lekárskemu experimentu opäť preberá k životu a pokračuje vo svojej vraždiacej túre. A zastaviť ho môže iba Chuck Norris :-) Aj keď to môže znieť akokoľvek vtipne, v skutočnosti sa jedná o podarený akčný slasher, ktorý (spolu s filmami "Hero and the Terror" a "Hellbound") obohacuje Chuckovu preakčnenú filmografiu o hororovú tematiku. Akčných scén je tu pomenej, ale za to sú skvelé a atmosféra je prekvapivo kvalitná, až na pár nudnejších a vlečúcich sa miest, ktoré by nezaškodilo trochu prestrihať. Netreba od toho čakať žiadne zázraky, ale na svoju dobu sa jedná o dobrý slasher. ()

tron

„Chlap musí mať svoje heslo.“ Miestami takmer až horor (a pekne drsný), inokedy buddy komédia s tomu odpovedajúcimi hláškami („Toto do životopisu nepôjde.“) a dialógmi („Ešte sme spolu neskončili:“ – „Radšej áno.“). Myslel som si, že neporaziteľne nezničiteľný Chuck Norris bude WTF, ale nakoniec hladko a sympaticky do toho celého zapadol. Negatívne vnímam príšerne hysterické ženské postavy; od istej chvíle som mal po krk ich ustavičného vrieskania a začal som z neho byť hnusne nervózny. Alibisticky dávam 60%, vôbec neviem, čo mám s takýmto filmom robiť a ako ho brať/vnímať. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chlap musí mít své heslo." ;) Chuck Norris vs. psychopatický vrah, který je sice po policejní akci zastřelen, ale díky pochybnému lékařskému experimentu je znovu oživen. Mix akčního Chucka a slasheru, kde nechybí napětí ani trocha romantiky. "Udělali dobře že vypadli, začínali mě jít na nervy." - "Proto jsem je vypakoval dřív než se rozčílíš." - 50%. ()

• Chuckův syn Mike pracoval na filmu jako asistent produkce a bratr Aaron jako koordinátor kaskadérů, kaskadér a spolupracovník producenta. (Rominator)