Pat a Mat: Sušenky

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1992, 8 min

Marek Beneš

Ivan Vít

Ha, a pak že ženská ruka je v kuchyni nepostradatelná. I my chlapi umíme vařit a Pat a Mat jsou toho živoucím důkazem. Na kuchařku nehleďme, beztak to psala nějaká hloupá ženská, dáme tam trochu toho, špetku tam toho, však na to máme cit! Když se nepovede dávkování, doladíme to jiými surovinami a pokud to po vytáhnutí z trouby náhodou nebude úplně košer, použijem to třeba na stavbě :) 7/10(26.7.2008)

Účel světí prostředky!!! Ze sušenek tvrdých jako skála se stávají dlažební kostky - super nápad!!!...Jsou to prostě borci tihle dva (ne)šikovní kutilové.(10.2.2008)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

výroba sušenek za použití nejmodernějších technologií... :) ...90%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=oQ4hmvCXrho(3.2.2008)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Je vidět, že kuchyňská váha je jednoduše přežitek... 80%(13.12.2011)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších Patů a Matů. To jak přidávají suroviny a vždycky to s nějakou přeženou je nehorázně vtipný!(11.8.2007)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Mat nabídne Patovi sušenky, jenže všechny sežral a žádná nezbyla. A tak je čas pro upečení vlastních. Ovšem to, co se při pečení sušenek dá vše využít, na to můžou přijít jen naši milí koumáci (míchačka, necky, hrabě, válec, roura, záchodový zvon). Pointu všemu dává závěrečné uplatnění sušenek tvrdých jak skála. Parádní díl.(14.3.2008)

Co dělat , když dojdou sušenky :))(18.4.2013)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Zajimavé hygienické pečení vymysleli ti dva:-) Co čert nechtěl upekli asi beton, ale aspoň měl Mat nový chodníček (mimochodem to je ten červený:-]).(18.12.2008)

Miluje to sice můj synek, ale já sušenkám nikdy nepřišel moc na chuť.(4.5.2012)

Jeden z těch nej dílů. Skvěl nápad, všechno se k něčemu hodí jen najít na co.(11.3.2009)

• JoSte

Rozbití talířku sušenkou celý díl bohužel nezachrání...(9.8.2009)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Přestože jsou "novější" díly o fous slabší než ty nejstarší, tak jsou pořád hodně zábavné. A to zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(6.6.2016)

<< předchozí 1 2