Pat a Mat - Série 3 (1992) (série)

Sušenky (S03E01)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Matovi dojdou sušenky, tak se s Patem rozhodnou, že si upečou vlastní. Těsto začnou míchat v hrnci, ale přeženou to s množstvím, tak vezmou necky. Ani ty nestačí, tak těsto míchaj v míchačce, těsto musí vyválet na koberci, stůl je malý. Po upečení zjistí, že sušenky jsou tvrdý jako beton, tak s nima vydláždí chodník.) (Stodvacet)

H34D

Ha, a pak že ženská ruka je v kuchyni nepostradatelná. I my chlapi umíme vařit a Pat a Mat jsou toho živoucím důkazem. Na kuchařku nehleďme, beztak to psala nějaká hloupá ženská, dáme tam trochu toho, špetku tam toho, však na to máme cit! Když se nepovede dávkování, doladíme to jiými surovinami a pokud to po vytáhnutí z trouby náhodou nebude úplně košer, použijem to třeba na stavbě :) 7/10 ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Mat nabídne Patovi sušenky, jenže všechny sežral a žádná nezbyla. A tak je čas pro upečení vlastních. Ovšem to, co se při pečení sušenek dá vše využít, na to můžou přijít jen naši milí koumáci (míchačka, necky, hrabě, válec, roura, záchodový zvon). Pointu všemu dává závěrečné uplatnění sušenek tvrdých jak skála. Parádní díl. ()

BlackMount

Pat a Mat se s pečením moc nepárají. Každá správná hospodyňka by takovéhle sušenky hodila do odpadu, ale naši šikulové ne. Ti si dokáží poradit a najít pro ně praktické využití. Jen je škoda, že se tato pointa dá odhadnout už od začátku. ()