Reklama

Reklama

Pat a Mat: Sušenky

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Obsahy(1)

Matovi dojdou sušenky, tak se s Patem rozhodnou, že si upečou vlastní. Těsto začnou míchat v hrnci, ale přeženou to s množstvím, tak vezmou necky. Ani ty nestačí, tak těsto míchaj v míchačce, těsto musí vyválet na koberci, stůl je malý. Po upečení zjistí, že sušenky jsou tvrdý jako beton, tak s nima vydláždí chodník.) (Stodvacet)

Recenze (26)

otík 

všechny recenze uživatele

Mat nabídne Patovi sušenky, jenže všechny sežral a žádná nezbyla. A tak je čas pro upečení vlastních. Ovšem to, co se při pečení sušenek dá vše využít, na to můžou přijít jen naši milí koumáci (míchačka, necky, hrabě, válec, roura, záchodový zvon). Pointu všemu dává závěrečné uplatnění sušenek tvrdých jak skála. Parádní díl. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Ha, a pak že ženská ruka je v kuchyni nepostradatelná. I my chlapi umíme vařit a Pat a Mat jsou toho živoucím důkazem. Na kuchařku nehleďme, beztak to psala nějaká hloupá ženská, dáme tam trochu toho, špetku tam toho, však na to máme cit! Když se nepovede dávkování, doladíme to jiými surovinami a pokud to po vytáhnutí z trouby náhodou nebude úplně košer, použijem to třeba na stavbě :) 7/10 ()

Reklama

Happykubas 

všechny recenze uživatele

Účel světí prostředky!!! Ze sušenek tvrdých jako skála se stávají dlažební kostky - super nápad!!!...Jsou to prostě borci tihle dva (ne)šikovní kutilové. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Reklama

Reklama