Pat a Mat: Cyklisti

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1992, 8 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

Ženské, které jsou terčem kritiky kvůli tomu, že si na jakékoliv výlety chtějí sbalit půl domácnosti, jsou proti Patovi a Matovi nic, ti by na kolo naložili klidně i celý dům, kdyby to šlo. Tomuto dílu bohužel chybí něco z typické "A je to-vské" kreativity, či aspoň lepší závěr / pointa... To máte, hoši, za to, že jste si chtěli místo práce udělat den volna. 6/10(12.2.2008)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(19.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=RmknjwGYKvo 60% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

nic extra... je hromada lepších epizod... ale pořád nadprůměr! :) ...60%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=0rCCC6aFKKg(2.2.2008)

Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Nebuďte smutní, když si rozrubete kolo. Vezměte si klacek a žeňte obruč... 70%(22.11.2011)

Ta patomaťácká bizarnost je prostě odzbrojující. Cyklotoulky působí díky reáliím (kostel, propast) opravdu plasticky. Dvojkolo sešňerované provazem, nebo žebřík na nosiči, to je prostě k neuvěření. Čekal jsem, že ešus poslouží jako helma:-)(14.3.2009)

Takové pardály potkat ve skutečnosti, tak nevím, co si myslet :)(7.4.2010)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Po provedené práci je potřeba si pořádně zarelaxovat. Takže výlet na kole je naprosto ideální nápad. Takhle to funguje i u mě. Já většinou cestuju na lehko. Pánové se zřejmě chtěli nachystat na všechno, co by je mohlo překvapit. Ale svým počínáním by rozhodně udělali radost nějakému bezdomovci, který by si za prodané věci mohl koupit krabicák a pak by se v klídku někde opijel.(22.3.2012)

Totální destrukce dvou kol v podání Pata a Mata mohla jen mít lepší pointu, ale jinak je to klasická naprostá likvidace všeho možného.(14.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Naprostá klasika..:D) tam snad ani není co komentovat..Jeden jel s kolečkama vklidku a druhej táhl asi 10 kufrů :D)(26.1.2014)

• Sfinkter

Prozatím asi nejslabší díl, Pat stále jen nakládá kolo a náklad mu záhy padá, málo nápadů. Ale závěr se mi líbil.(11.3.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Koumáci, kuťáci a já nevím jak ještě dál titulovaní "šikulové" jdou do akce. Tentokrát se z nich stanou amatérští zájemci o Tour de France.(9.11.2012)

• duddek

To už byl chudák Beneš ve velké krisi...(24.9.2009)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(26.8.2009)

<< předchozí 1 2