Reklama

Reklama

Pat a Mat: Parkety

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Obsahy(1)

Pat a Mat mají špinavé parkety, rozhodnou se je bruskama vybrousit. Broušení si usnadní a pořádají na bruskách závody, bohužel parkety zbrousí úplně na beton ,tak si je v místech, kde nejsou, domalují:) (Stodvacet)

Recenze (33)

H34D 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch slabších dílů, Pat a Mat dokážou být i mnohem vynalézavější a vtipnější, ovšem na druhou stranu, autodrom v obýváků také není úplně všední záležitost... Mno, ale hoši, ta podlaha po vás zůstala teda pěkně hnusná. 6/10 ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

Reklama

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat se rozhodnou, že by bylo třeba něco udělat se zašlými parketami. Po počátečních pokusech se saponáty se rozhodnou pro něco radikálnějšího a nakonec dojde i na malířské potřeby. Tato epizoda obsahuje ponaučení – Není radno používat brusky na parkety jako závodní stroje. Epizodu dost sráží dlouhé a nudné scény závodění obou borců. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Reklama

Reklama