Všechno nejlepší!

Všetko najlepšie!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Jednoduchý, přesto ve své jednoduchosti zábavný. Takovejto film by bezpochyby zvládl natočit kdejaký student filmový školy. Je prázdnej, průhlednej a nic moc ve vás nezanechá. Dějová jednoduchost a přímočarost není vyvážena ani občasnejma odbočkama na další postavy mimo Taxi. Přesto je tento film dobrou kulisou a dokáže pobavit :)(21.1.2011)

Jedno z nemnoha kladných překvapení českého filmu posledních let. Dolanského respektuju jako osobnost z ND, ale ve filmu to chtělo něco přesně takového, aby to bylo dobré i v jiném oboru. Celek je svižný a svým způsobem napínavý film, který z druhé mety zdobí Viktor Preiss. Ten také potřeboval velkou filmovou roli jako sůl - a zadařilo se. Pane Kotík, tak jen neusnout.(11.3.2009)

Všechno nejlepší není špatnej film, ale některé scény jsou hodně trapné a sráží ho hodně ke dnu, třeba tetička v roli Jany Hlaváčové, nebo přiblblá milenka hlavního hrdiny v podání Jana Dolanského, který mě v roli taxikáře také moc nesedl. Už vůbec mě neseděl Pavel Zedníček v roli šéfa taxislužby. Film vyloženě zachraňuje Viktor Preiss, kterej není trapnej v žádné situaci a hraje na jedničku! Kvůli němu jsem si film i pustil, jinak jsem čekal slabotu. Ale zas takovej průser to není, párkrát jsem se i pobavil a dobrá byla i hudba s texty od Alice Nellis. A ještě je moc pěkná Vendulka Křížová v roli Jardovi manželky.(27.11.2011)

• Andresito

Všechno nejlepší, aneb to nejlepší od Kotíka. A to rozhodně není co říct. Po Pánské jízdě je to každopádně posun vpřed několika mílovými kroky, a to hlavně kvůli Preissovi a Dolanskému, z jejichž úst nezní otravné dialogy až tak otravně, a pokud nečekáte nějaké veledílo (a kdo by ho taky čekal), nějak výrazně zklamáni nebudete. I když mi pořád nějak nedochází, jak je možné, že se něco takového dostane do kina. Jako televizní film by Všechno nejlepší určitě nikoho neurazilo. 35%(28.6.2009)

Docela milé překvapení, od tohoto filmu jsem skutečně nečekal nic, jelkož mám stále v paměti otřesnou Pánskou jízdu. Nyní mi však režisétr nabídl uzavřený příběh, nějaký vývoj postav a dokonce i několik chtěně vtipných okamžiků. V. Preiss a J. Dolanský hrají slušně, což však nemohu říci o ostatních postavách. A ty závěrečné pointy a zvraty mě prostě bavili a bylo mi jedno, jetsli jsou přitažené za vlasy či ne.(28.1.2008)

• - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

• - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)

• - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)