Všechno nejlepší!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

• Isherwood

Kotík jako scénárista opět nefunkční, byť režijně to není taková hrůza jako minule. Ale jenom díky tomu, že mu děj „dovoluje“ civět většinu času skrze čelní sklo dovnitř auta, protože když se z něj vyleze, je to peklo s humorem a rozhledem Novácké Ulice. Od průseru jej zachraňují Preiss s Dolanským, kteří evidentně našli podobnou hereckou vlnu a i když sypou hlášky bez koulí, divák aspoň chvíli nechce páchat harakiri. Nuž, oproti režisérově hrůzné prvotině mílový skok, ale pořád standardní bída jak vystřihnutá ze současné produkce českého filmu.(27.1.2008)

• Kratoc

Kotík má štěstí, že předtím natočil takový paskvil jako byla Pánská jízda. Když jste totiž na úplném dně a cácháte si nohy ve stoce, tak už můžete zamířit jenom nahoru. Což se u Všechno nejlepší! povedlo a film dosáhl spodních pater sklepení a alespoň už nestojí po kolena v žumpě. Škoda tak idiotského scénáře (kdo ho napsal, aha Kotík, tak to vysvětluje vše), protože Preiss i Dolanský mají herecky navíc.(21.10.2010)

že martin kotík nepatří k dobrým režisérům,lze poznat z jeho nadupané tvorby:-)ale tohle je podle mě nesmyslně podhodnocené.skvělý viktor preiss a veliká naděje jan dolanský,rozehrají vtipnou a svižnou noir komedii,o jednom ukecaném taxikáři.trefné vtípky a skvělé hlášky.pro mě určitě veliké překvapení,u kterého jsem se fakt natlemil.bez pochyb kotíkův nejlepší film,nebo spíše jediný film:-)(1.1.2010)

• honajz

Sice mám pro Kotíka slabost, ale tenhle film je fakt hrůza :-) Filmařská a s výjimkou Preisse i herecká. Kotík nám roste do malého českého Ed Wooda, řekl bych. Po Pánské jízdě se režisér Martin Kotík vrhl na směs žánrů, a to komedie a dramatu. Od každého se mu něco málo povedlo, ale celkově to tak nějak nedrží pohromadě. Hned na úvod se musím přiznat, že pro filmy Martina Kotíka mám slabost. Skutečně. U Pánské jízdy jsem se jako nezaujatý divák bavil, ačkoliv jakožto filmař a následně kritik jsem na filmu shledával jednu chybu za druhou. Jednou z největších chyb Pánské jízdy bylo, že šla do kin – tohle je totiž televizní film, jak když vyšije, a v kině ztrácí jakékoliv kouzlo. A v podstatě to samé se dá říci – i když tentokrát jen se zhruba poloviční pravdivostí – o Všechno nejlepší.(1.6.2006)

Já vlastně ani nevím, co na tomto filmu vyzdvihnout, abych odůvodnil své nadprůměrné hodnocení. Nejedná se o nic světoborného a jsem si toho vědom, po většinu času je to prostě jednoduchý dialog mladého záletnického taxikáře s moralisticky založeným pasažérem ve kterém ani toho vtipu není tolik, kolik by se asi mělo od komedie očekávat, jenže ať už je důvod jakýkoliv, mně se to prostě líbí. A to už jsem to viděl několikrát.(20.10.2014)

• - Filmový děj se odehrává během jediného dne, a tak se ve filmu několikrát zobrazí údaj o aktuálním denním čase. V ranním vysílání sděluje moderátor v rádiu, že dnes od sedmnácti hodin začíná fotbalový zápas mezi Spartou a Brnem, ale už v 18:00 zazní z téhož rádia konečný stav tohoto zápasu. Fotbalový zápas však bez poločasové přestávky trvá 90 minut. (Frajtkof)

• - Když si Jarda (Jan Dolanský) povídá na začátku filmu se sekretářkou, říká jí, že má narozeniny. Tuto informaci si sekretářka hned ověří v databázi na počítači. Vpravo nahoře na obrazovce jde vidět, že bylo v ten den 17. října, ale ve spodní části tabulky se nachází rodné číslo Jardy, které říká, že narozeniny má 5. října. (dejv997)

• - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)