Všechno nejlepší!

Všetko najlepšie!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

To nasere mít na narozky takovou smůlu a ještě otravného dědka na zadním sedadle.(10.2.2013)

Ale jo, Kotík se trochu polepšil a natočil komedii u který jsem se občas i zasmál. Konverzačky mě nenudily a většina herců byla sympatických. I když si scénárista mohl nechat ten konec o ponaučení. Ale bez toho konce je to průměrný film který mě na poměry Českých filmů i zaujal. Párkrát jsem se přistihl s lehkým úsměvem, takže 3*.(19.3.2011)

me se to libilo bylo to jine nez vsechny ceske filmy(27.1.2008)

V podstatě film o ničem. 90 minut jízdy taxíkem po Praze zvedá z totálního propadáku Viktor Preiss a Jan Dolanský, kteří ve filmu tvoří dvojku s kterou se nudit nebudete.(27.1.2008)

• F.man

Kotlík má jediné "štěstí" že natočil Pánskou jízdu. Ta jedna hvězda je totiž za to, že mě znovu netrápil a pokusil se alespoň o něco co vzdáleně připomíná film...(3.12.2006)

• - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)

• - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

• - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)