poster

Všechno nejlepší!

 • slovenský

  Všetko najlepšie!

 • anglický

  All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Giggo
  ***

  Jednoduchý, přesto ve své jednoduchosti zábavný. Takovejto film by bezpochyby zvládl natočit kdejaký student filmový školy. Je prázdnej, průhlednej a nic moc ve vás nezanechá. Dějová jednoduchost a přímočarost není vyvážena ani občasnejma odbočkama na další postavy mimo Taxi. Přesto je tento film dobrou kulisou a dokáže pobavit :)(21.1.2011)

 • NinadeL
  ****

  Jedno z nemnoha kladných překvapení českého filmu posledních let. Dolanského respektuju jako osobnost z ND, ale ve filmu to chtělo něco přesně takového, aby to bylo dobré i v jiném oboru. Celek je svižný a svým způsobem napínavý film, který z druhé mety zdobí Viktor Preiss. Ten také potřeboval velkou filmovou roli jako sůl - a zadařilo se. Pane Kotík, tak jen neusnout.(11.3.2009)

 • topi
  ***

  Všechno nejlepší není špatnej film, ale některé scény jsou hodně trapné a sráží ho hodně ke dnu, třeba tetička v roli Jany Hlaváčové, nebo přiblblá milenka hlavního hrdiny v podání Jana Dolanského, který mě v roli taxikáře také moc nesedl. Už vůbec mě neseděl Pavel Zedníček v roli šéfa taxislužby. Film vyloženě zachraňuje Viktor Preiss, kterej není trapnej v žádné situaci a hraje na jedničku! Kvůli němu jsem si film i pustil, jinak jsem čekal slabotu. Ale zas takovej průser to není, párkrát jsem se i pobavil a dobrá byla i hudba s texty od Alice Nellis. A ještě je moc pěkná Vendulka Křížová v roli Jardovi manželky.(27.11.2011)

 • Andresito
  **

  Všechno nejlepší, aneb to nejlepší od Kotíka. A to rozhodně není co říct. Po Pánské jízdě je to každopádně posun vpřed několika mílovými kroky, a to hlavně kvůli Preissovi a Dolanskému, z jejichž úst nezní otravné dialogy až tak otravně, a pokud nečekáte nějaké veledílo (a kdo by ho taky čekal), nějak výrazně zklamáni nebudete. I když mi pořád nějak nedochází, jak je možné, že se něco takového dostane do kina. Jako televizní film by Všechno nejlepší určitě nikoho neurazilo. 35%(28.6.2009)

 • Sandiego
  ***

  Docela milé překvapení, od tohoto filmu jsem skutečně nečekal nic, jelkož mám stále v paměti otřesnou Pánskou jízdu. Nyní mi však režisétr nabídl uzavřený příběh, nějaký vývoj postav a dokonce i několik chtěně vtipných okamžiků. V. Preiss a J. Dolanský hrají slušně, což však nemohu říci o ostatních postavách. A ty závěrečné pointy a zvraty mě prostě bavili a bylo mi jedno, jetsli jsou přitažené za vlasy či ne.(28.1.2008)

 • - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

 • - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)

 • - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace