poster

Všechno nejlepší!

 • slovenský

  Všetko najlepšie!

 • anglický

  All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  **

  Kotík jako scénárista opět nefunkční, byť režijně to není taková hrůza jako minule. Ale jenom díky tomu, že mu děj „dovoluje“ civět většinu času skrze čelní sklo dovnitř auta, protože když se z něj vyleze, je to peklo s humorem a rozhledem Novácké Ulice. Od průseru jej zachraňují Preiss s Dolanským, kteří evidentně našli podobnou hereckou vlnu a i když sypou hlášky bez koulí, divák aspoň chvíli nechce páchat harakiri. Nuž, oproti režisérově hrůzné prvotině mílový skok, ale pořád standardní bída jak vystřihnutá ze současné produkce českého filmu.(27.1.2008)

 • WANDRWALL

  Velká nuda. Zarazilo mě obsazení herce Dolanského, který je pro mě navždy hercem na jedno použití, a použit už byl ve filmu Sametoví vrazi. Většina herců na jedno použití má zahrát v jednom filmu, a pak už nemají být nikdy obsazení. Netýká se to jen Dolanského, ale taky třeba Lišky, Cibulkové a pětistovky dalších.(15.5.2011)

 • Campbell
  ***

  Ale jo, Kotík se trochu polepšil a natočil komedii u který jsem se občas i zasmál. Konverzačky mě nenudily a většina herců byla sympatických. I když si scénárista mohl nechat ten konec o ponaučení. Ale bez toho konce je to průměrný film který mě na poměry Českých filmů i zaujal. Párkrát jsem se přistihl s lehkým úsměvem, takže 3*.(19.3.2011)

 • korbitch22
  ****

  že martin kotík nepatří k dobrým režisérům,lze poznat z jeho nadupané tvorby:-)ale tohle je podle mě nesmyslně podhodnocené.skvělý viktor preiss a veliká naděje jan dolanský,rozehrají vtipnou a svižnou noir komedii,o jednom ukecaném taxikáři.trefné vtípky a skvělé hlášky.pro mě určitě veliké překvapení,u kterého jsem se fakt natlemil.bez pochyb kotíkův nejlepší film,nebo spíše jediný film:-)(1.1.2010)

 • Ceberus
  *****

  Vůbec nechápu, co se se mnou stalo. :-) Česká sociální komedie, kde se toho zase tak moc neděje, a ono mě to naprosto nadchlo. Ale ne, má to svoje důvody - především inteligentně dávkovaný humor, u něhož bylo nanejvýš důležité, že byl cimrmanovsky jemný. Kdyby to byla nějaká pubertálně estrádní novácko-troškovská odnož, poslal bych to ke dnu odpadem. Vše podtrhují výborně zahrané party, kterým vévodí nejen Preiss, ale také mně zcela neznámý Dolanský, který dokázal taxikáře podat přesně tak, abyste si toho sukničkáře nakonec oblíbili. Mimochodem taková silná chemie mezi taxikářem a zákazníkem mi nemohla nepřipomenout vážnější a akční Collateral.(12.6.2012)

 • - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)

 • - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)

 • - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace