poster

Garfield 2

 • USA

  Garfield: A Tail of Two Kitties

 • Slovensko

  Garfield 2

 • Velká Británie

  Garfield 2

Rodinný / Komedie / Animovaný

USA, 2006, 74 min

Externí recenze k filmu (7)

 • CinemaView.sk (Michal Lučivjanský) **

  "Jednoducho aj druhý diel je viditeľne zameraný na detské publikum, ktorému sa pravdepodobne bude aj tento film páčiť, keďže vyššie uvedené chyby nie sú v ich ponímaní chybami. Horšie je to s prípadom, keby film chcel pozerať niekto dospelejší, nedaj bože fanúšik kresleného Garfielda. V takomto…" (více)

 • Filmpub.cz (Milada Hrušková) ***

  "Garfield 2 se nedá příliš považovat za rodinný film. Je to vyloženě dětský film plný vtipů, které pravděpodobně náramně pobaví diváka ve věkovém rozmezí 3 - 10 let. Tomu je podřízeno úplně všechno. Jsou tu roztomilá mluvící zvířátka, humorná hudební čísla a Garfield tak srandovně krká, tancuje a…"

 • Filmweb.cz (Tomáš Chvála) *

  "Garfield 2 je mnohem slabší než cokoli z posledních let, v čem se objevila mluvící zvěř a to už je co říct (a že já mám pro podobné blbinky i docela slabost). Slabý scénář a ještě slabší režie posílají nejslavnějšího kocoura na filmové smetiště, odkud ho, díky nízkým tržbám, patrně nikdo nějaký ten…" (více)

 • Kinema.sk (Michal Korec) *

  "Filmový Garfield sa totiž nestal variáciou na komiksové pásy v stovkách denníkov. Naopak, degradoval na obyčajný infantilný film pre publikum do 10 rokov. Rovnako ako prvý diel. Ale aj z tohto hľadiska vychádza výsledok dosť zle. Dej je strašne riedky a zápletka s výmenou je strašne vymletá …" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Čihula) *

  "Dívat se už podruhé na digitální kočku, kterak naprosto rutinně glosuje úplně všechno kolem sebe, z čeho je možnost udělat si „legraci“ a pochopí to alespoň dvouleté děcko (zahrnujíc většinou perly jako „sním lasaně a hlasitě si říhnu“ či „sním koláč a hlasitě si říhnu po tom, co si dám lasaně a…" (více)

 • Nekultura.cz

  "Hlášky typu: \"Lasagne není jen jídlo, je to stav BYTÍ,\" nebo: \"Raději bych se rochnil jako prase, než abych pracoval\" – to je přesně Garfieldův humor. Jste-li typem člověka, který se nejradši válí před televizí, má nohy na stole, cpe se vším možným a nic jiného nedělá, pak film Garfield 2…" (více)

 • Tiscali.cz (Jan Lipšanský)

  "Samozřejmě se nabízí otázka, zda funguje příběh alespoň pro malé děti. Nu, jak se to vezme – kdyby se tvůrci nesnažili do filmu sem tam alespoň pro forma zařadit něco z původního Garfielda, myšleno z oněch stripů, a natočili film jen o nějakém neznámém kocourkovi, kterého si omylem v Británii…"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace