Telefon story (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1998, 22 min

• honajz

Mně to přišlo takové nedotažené. Toník Procházka hrál svého obvyklého zmatkáře, u Terky Brodské jsme si měli říkat, jestli není na vozíčku, nakonec dojde k záměně a příliš rychlému vyjasnění omylu - a je konec. Bez nějaké reflexe či doznění.(3.1.2013)

Bakalářská povídka by to byla celkem hezká, ale ústřední duo Procházka - Brodská mi bylo stejně nesympatické na pohled, jako jejich hovory. Navíc burani Bočanová - Vydra, dojem rozhodně nespravili.(2.6.2016)

• Tommassi3

"Jsi hudební kritik !!" - "Hudbu nesnášim !!" - "To se nevylučuje.." ;)(2.6.2016)

Tak OTD napráská hlavní záleptku, ach jo ... Tímovšem ubrali příběhu to hlavní ... Jinak to bylo celkem milé a hlavně uvěřitelné. Přidávám hvězdičku za ten jazz.(25.4.2018)

• igi B.

(K)ikskrát vyvařená >story< (až tak!), tentokráte >inovativně< v bakalářském aranžmá... Televizně zcela rutinní zbytečné a nudné nic... .-/ - - - - - (Poprvé viděno 20.1.2010 na ČT1, hodnocení 45., komentář zde jako první - 20.1.2010)(20.1.2010)