poster

Prázdninová revoluce

 • USA

  Summer Camp Nightmare

Drama / Thriller

USA, 1987, 89 min

Režie:

Bert L. Dragin

Předloha:

William Butler (kniha)

Kamera:

Don Burgess
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Campbell
  ***

  Já jsem o filmu nic moc nevěděl a čekal jsem camp slasher. Nakonec se z filmu vyklubal takovej podivnej mix. Je to film hodnej proti hajzlovy, už od začátku víme kdo je hajzl a kdo ne. Tenhle styl se mi poměrně líbil, a nebylo to ani špatně natočeným, jen tu bylo celkem dost hluchejch míst. Třeba celý prostředek byl děsně natahovanej. Herci jsou slušní, postavy jsou neoriginální, přesně ten typ který v 80 letech letěl(rockeři, drsňáci, geeci). Nic extra ale ani nic hroznýho.(29.12.2013)

 • TO
  ***

  Konflikt mezi účastníky letního tábora a jejich táborovým vedoucím je vykreslen možná nepříliš uvěřitelně, ale pokud budete jenom sedět a moc nepřemýšlet, mohlo by se toto velmi dramatické dobrodružství líbit. Rozhodně jsem se nenudil(16.1.2007)

 • sydney
  **

  V chlapeckém táboře zorganizují hoši vedení Franklinem Reillym vzpouru proti příliš přísnému řediteli panu Warrenovi, kterého zamknou spolu se zbytkem vedoucích do jedné z budov a zmocní se tábora. Když do revoluce zatáhnou i dívky z nedalekého dívčího tábora, věci se brzy vymknou kontrole a dochází k stupňujícím se násilnostem. Z Reillyho se vyklube fašistický vůdce jako vyšitý a jediný, kdo je ochoten mu čelit je stejně starý "klaďas" Chris Wade. Když dojde ke dvěma vraždám a schyluje se ke třetí, rozhodne se Wade postavit se proti Reillymu. Film končí rvačkou mezi "zlými" a "hodnými" chlapci a včasným příjezdem tajně přivolané policie. Film mi z pohledu diváka nepřinesl vůbec nic; děj mi nepřipadal věrohodný ani s ohledem na to, že film je z roku 1987, zlí a dobří hoši, svedené dívky, naivní dospělí... 2 hvězdičky až až.(15.1.2007)