Kogyaru-gui: Oosaka terekura hen

• USA Eat the Schoolgirl (více)
Horor / Pornografický
Japonsko, 1997, 60 min

Hlavními postavami tohoto znepokojivého a hnusu plného filmu s nepřímočaře se odvíjejícím dějem jsou dva mladí zhruba dvacetiletí muži, kteří dělají špinavou práci pro yakuzu. Film má silně zavádějící název - ve snímku se neobjeví kanibalismus ani skutečné školačky. Ale s nadsázkou je to jedno z mála, co se tam neobjeví. Naši mladí perverzáci se nechávají unášet svými sexuálními a násilnickými choutkami a uskutečňují je. Jednoho dne však jeden z nich potká anděla bez křídel v podobě krásné dívky, a to je začátek konce. (Tremono)

Flipnic

Šíííílenost!!! Rozhodně jeden z nejzvrhlejších extrémů, jaké jsem kdy vůbec viděl!!! V rámci exploitation horroru absolutní TOP, "japan shock" non plus ultra!!! Těžko popisovat víc, ale jedná se o směs hromady zvrhlého sexu, násilí, brutality, vražd, gore, úchyláren nejodpornějšího ražení a jedné skryté myšlenky ... Opravdu jsem viděl v životě už hodně, ale při tomhle sem si chvílemi říkal "WTF??!!" ... Film sice trvá jen hodinu, ale i tak toho má člověk na konci "plné boty" ... Dočkáte se takových scén, jaké jste si ani nedokázali představit ... tedy aspoň já ne a to mám představivost hodně divokou .. :-))) Opravdu tohle je maximální úchylárna řízlá maximálně ujetou brutalitou ... Každopádně je vidět, že tvůrci si brali příklad z "děl" klasiků již ze 70. let a celkově to není taková strašná "tečka mezi oči" jako nechvalně proslulé, amatérské a staré Forced Entry (1973) ... Nehledě na to, co se v tomto filmu všechno děje, klasiky jsou prostě klasiky a cat trojky jsou prostě cat trojky ... Na tohle jsem koukal spíš jako na takovou "zajímavost", říkal sem si si "Tyjo co tam proboha ještě všechno (doslova) naserou???" ... Ale nijak mne film netraumatizoval ani psychicky neničil ... Ono je to spíš takové jako by "porno pro úchyláky", bez toho že to je porno=není vidět přímý styk ... ale jinak tam jsou věci, že oči přecházejí!!! Ne tohle je opravdu pro silně okrajové publikum, které nevadí tuna perverzností nejhrubšího zrna. Běžný divák pryč od toho!!!! ()

Radko

Brutál mord art soft porno. Roztrieštený a nelineárny dej, nejasné motivácie. Dvaja yakuzácki mladí poskokovia sú mafiánskymi šéfmi slovne ponižovaní a urážaní. Vo voľnom čase sa venujú telefonickému sexu. Následne sa vyspia s mladými dievčatami, ktoré po sexe zavraždia. Možno na príkaz bossov, alebo si uvoľňujú frustráciu a vlastné násilné fantázie, alebo oboje. Pomedzi obrazy krvi, semena a sexu sa mihne viacero poetických záberov odlietajúcich duší v podobe bieleho vtáčika, figúrky bieleho vtáčika, poletujúceho bieleho pierka, dievčiny v svadobných šatoch a uhrančivej nástennej detskej maľby zobrazujúcej vraždu. Poučenie? Pomere zjavné banality typu: násilie plodí násilie, sex a smrť sú si blízke a skutočné umenie nemá žiadne hranice. Podivuhodnosť ako vyšitá. ()

Karamanlis

Drastický a objektívne ťažko hodnotiteľný japonský strednometrážny flick, ktorý by sa dal kľudne zaradiť aj do kategórie softcore porna. Sexuálneho násilia sa tu vyskytuje viac než dosť, jedno brutálne znásilnenie strieda druhé, na svoje si tu prídu aj milovníci spermatu či fekalofílie, objaví sa tu vraždenie, fyzické ubližovanie a gore efekty v podobe rozpáraného brucha a čriev opúšťajúcich telesné útroby... Eat The Schoolgirl je skrátka extrémny kúsok a sotva si vybavím, že by som niekedy videl zvrhlejší rape film a to počítam aj Hasebeho kontroverzné pinku eiga snímky či obskurný americký Forced Entry. Naoyuki Tomomatsu to ako začínajúci režisér zobral pekne zostra a minimálne jeho odvaha a pomerne úspešná snaha šokovať publikum mi sú sympatické... ()

cunesk8

Nebylo by to špatné, nebýt některých scén. Přišlo mi to zbytečně dlouhé. Stačilo by prvních 10 a posledních 20 min. To by pak bylo jiné kafé.Tak 35% ()

corpsy

Úchylné, sleazy soft porná, s nejakým tým galónom krvi a nejakým tým poldeckom spermatu, sú doménou ázijskej odnože gore hororu. S lepším, či horším výsledkom. Vždy však ide o priamu strelu na terč. Ak sa do tejto streľby zapojí ( a vydrží až do konca ) divák neznalý, či dokonca labilný, následky môžu byť skôr zlé. Ak si túto prestrelku nenechá újsť fajnšmeker, určite to bude na tenkom ľade, s nejednoznačným výsledkom. Videl som horšie ( myslené aj kvalitou a aj drsnosťou ), ale toto odporúčam skôr len ako skúsenosť. ()

ledzepfan

Pro japonce mám docela slabost a tak mám z jejich umění pohyblivých obrázků nakoukáno docela dost-od komedií,anime,samuraiských šermovaček,godzilackých lahůdek,gangsterek nebo typicky drsnější japonské pornografie-Tohle byla taková průměrná japkovina s klasickou obrazovou poetikou,pro japonce docela častým stylem vedení příběhu,několika krvavějšími scénami doplněnými o trochu spermatu a se spoustou hraného sexu.....Japonci umí líp,krvavěji,krutěji,úchylněji,zábavněji....Za ty pěkné prdelky,jednu pěkně groteskní scénku a občas zajímavý střih a kameru 60% ()

gibbon

Šokující na tomhle filmu je jen to, jak někdo mohl retardovanému "režisérovi" svěřit natáčení sebeblbějšího filmu. Dorazil to tvůrce anglických titulek, který je na svou funkci kvalifikovaný asi jako ten "pan režisér" a hnán touhou napsat vlastní scénář k pornofilmu, stvořil něco, co absolutně neodpovídá "dialogům", které spolu "herci" (kteří ani nejsou schopni předstírat soulož) vedou. Rád ukážu několik málo příkladů: "Mami, mami!"=?="You want it like this, don't you? Want it!", "Už budu!"=?="Aahh, l'm all wet", "Uděláme se spolu?"=?="My little red flasher,in and out, in and out!". :))) To už vám je pak i jedno, že kameraman nejspíš během celého natáčení s objektivem v ruce masturboval. Pokud rozumíte původnímu znění, je to úžasná psina, díky které jsem se dokázal dívat až do konce. Pokud ne, musíte vzít zavděk jen slušnou dávkou perverzní erotiky, za kterou si taky "film" vyslouzil jednu hvezdicku. ()

kagemush

Death Pinku. I tak se dá. Ještě že ty oběti nebyly čuňata a sem tam i svoje střeva z už beztak zasviněný podlahy uklidila.-Jinak to celé jako poněkud roztříštěná variace Henryho Masového Vraha v rámci pinku pravidel. ()

maldoror16

Silně zvrácená a bizarní, chvílema snad až surrealistická (motivy i pojetím) japonská úchylárna, u které jsem fakt občas nechápal, kam až chce tvůrce zajít... Vskutku je to přeplněné zvrhlostí všemožného druhu se společnou podstatou v sexu (i když ten je tu občas tak trochu k smíchu) a brutalitě, krvi a agresi, lidského hnusu a necitelnosti, apod., a to vše promíchané do šíleného koktejlu, v němž nicméně sem tam probleskují výjimečné momenty, záchvěvy zajímavých obrazů, snad i s nějakými těmi přesahy (tenhle pán zřejmě, jako mnoho jiných, také četl pilně Burroughse apod.:). Nicméně jako celek to nijak neoslní, je to celkem dost roztěkané a nevyrovnané, významově se to s jinými, fakt peckami dá jen stěží srovnávat a celý ten hnus a "extrém" působí chvílema trochu moc vnucujícím a podbízivým dojmem. Sice mi to nijak moc nesedlo, ale rozhodně jde o zajímavý pokus, který bych ovšem asi málokomu mohl skutečně "doporučit":) 50% ()

Ondrew

Principialne vlastne nechapem existenciu tohto filmu. Takmer v nicom ma nezaujal, ide viac-menej len o klasicku ukazku sexu, znasilneni, krvi, semena, nejake to gore, aby sa nepovedalo, debilnu kameru a zopar kvazi surrealistickych momentov, ktore staby jedine maju horko-tazko co ponuknut. Uchylaren je to slusna, cize tradicne maximalne len pre okrajove publikum, avsak na azijske pomery je to skutocne velmi, velmi slabe. Este stastie, ze to ma prijatelnu minutaz... Skratka, snimka, ktoru si rozhodne druhykrat nepozriem. 10%. ()